از جاهای دیدنی قبرس می توان به بنادر و شهرهای ساحلی آن اشاره کرد. به عبارتی شهرهای ساحلی قبرس از مهمترین جاهای دیدنی قبرس به شمار می روند.و یکی از مهمترین عواملی که می توانید در قیمت تور قبرس شما موثر باشد این است که شما در طول مدت سفر می خواهید از کدام یکی از شهر های آنجا بازدید نمایید.
مثلا از جاهای دیدنی آنجا می توان به پایتخت این کشور اشاره کرد که دارای ۳ دروازه‌ی اصلی است و با دو حکومت اداره می‌شود. از مناطق دیدنی نیکوزیا به عنوان یکی از جاهای دیدنی می‌توان به مقر حکومت اسقف ماکاریوس و همینطورکلیسای قدیمی شهر اشاره کرد. در ادامه بجث از جاهای دیدنی آنجا باید به چیز دیگری اشاره کرد و آن خط سبز بین بخش ترک و یونانی‌نشین شهر و دروازه‌های باستانی فاماگوستا است.


– لارناکا (Larnaca): این شهر ساحلی به عنوان یکی از جاهای دیدنی قبرس در قسمت جنوبی قرار دارد و اگر بخواهیم در مورد جاذبه های آن بگوییم باید اشاره کنیم که سواحل توریستی آن که به نامهای ساحل مکنزی و ساحل دکلیا معروف هستند و از جاهای دیدنیش به شمار می روند.
در ادامه بحث از جاهای دیدنی باید به دهکده‌ی سنتی Lafkara، مسجد Sulton Tekesihalla و کلیسای Agio Lazarios هم اشاره کرد که از دیگر نقاط شهری لارناکا هستند و بسیار زیبا و دیدنی می باشند. و می توان انرا رد برنامه تور ارزان قبرس قرار داد.
– اگر بخواهیم در مورد  قیمت تور قبرس و جاهای دیدنی برای شما صحبت کنیم باید به غذاهای سنتی این مناطق هم اشاره کنیم. از جمله غذاهای سنتی و معروف می‌توان به نوعی کباب اشاره کرد که در تهیه آن گوشت با انواع سبزیجات مثل پیاز، جعفری، گوجه فرنگی پخته استفاده می شود و به همراه نان به صورت ساندویچ سرو می‌شود و نام ان نیز سوولاکی است.
از جمله جاهای دیدنی این کشور می توان به فستیوال سپریا اشاره کرد؛ در مورد برگزاری این فستیوال باید گفت که فستیوال‌ها در واقع راهی برای ترویج و آموزش فرهنگ هر کشوری هستند.
گفتنی در مورد جاهای دیدنی قبرس زیاد است که به برخی از آنها اشاره کردیم.

هتل هایی که قیمت تور قبرس شما را ارزان تر خواهند کرد….
در سفر به این کشور  باید از قبل هتل رزرو کرد. انتخاب هتل های قبرس کار بسیار مشکلی است چرا که هتل های انجا بسیار متنوع هستند و همین هم کار انتخاب را دشوار می کند. از بین هتل ها در این مطلب هتل جاسمین کرت را مورد معرفی قرار داده ایم تا شما هنگام انتخاب از بین هتل های این کشور کارتان راحت باشد و نسبت به هتل جاسمین کرت که یکی از بهترین هتل های کگشور فوقاست اطلاعاتی کامل را داشته باشید.


هتل جاسمین کرت در گیرنه قرار دارد و باید گفت که جزو بهترین هتل های قبرس در گیرنه است و اغلب مسافران هم این هتل را برای اقامت در انجا انتخاب می کنند.
در مورد فضای این هتل باید گفت که این مجتمع در فضایی با مساحت ۵۵.۰۰۰ مترمربع ساخته شده است و در جهت معماری که معیارش راحتی و سهولت مسافران است با ۱۹۴ اتاق به گردشگران و مسافران قبرس ارائه خدمات می کند. در این هتل که یکی از بهترین هتل های قبرس است گیاهان و درختان زیادی هستند که چشم اندازی رویایی را برای این هتل ایجاد کرده است.
در هتل جاسمین کرت رستوران ها، کافه ها، سالن های ورزشی و بدنسازی، استخر شنای رو باز، مینی کلوب، زمین بازی برای کودکان، اتاق بازی، دسترسی رایگان به اینترنت وجود دارد و در مجموع امکاناتی این چنینی باعث شده است تا این هتل به عنوان بهترین هتل از هتل های قبرس در گیرنه از آن یاد شود و می تواند انتخاب مناسبی برای تور ارزان قبرس باشد.
این هتل دارای سوئیت هم هست و در این سوئیت ها همه امکانات رفاهی وجود دارد و مسافران در انها بهترین لحظات را سپری می کنند. در ضمن باید گفت هم اتاق های این هتل و هم سوئیت های ان دارای چشم اندازهای عالی هستند و مسافران می توانند استراحتی دلچسب داشته باشند و از سفر به قبرس و اقامت در هتل های قبرس خاطراتی خوش را برای خودتان به همراه بیاورید.
کشور قبرس یکی از کشورهایی است که دارای جاذبه های فراوان گردشگری است و به همین دلیل هم قیمت تور آن ممکن است در طول سال متغیر باشد. اگر بخواهید در ایام نوروز و فصل بهار به کشور فوق سفر کنید قیمت تورهایش متفاوت از قیمت آن در فصل زمستان است. البته باید گفت قیمت ها بنا به فصل افزایش شمار گردشگران متفاوت است. اگر شما هم قصد سفر به این کشور زیبا  را دارید خوب است در مورد جاذبه ها این کشور اطلاعاتی کلی داشته باشید.
از نظر جغرافیایی کشور فوق برروی سومین جزیره دریای مدیترانه قراردارد و به دو قسمت ترک نشین شمالی و یونانی که در قسمت جنوب قبرس است تقسیم شده است که در مورد پیشینه تاریخی هر کدام از این قسمتها باید گفت که بخش شمالی آن در حاکمیت ترکیه و بخش جنوبی در حاکمیت یونان می باشد. و در مورد مذهب مردمان این منطقه باید گفت که ترک ها مسلمان و یونانی ها ارتودوکس می باشند.
اگر قیمت تور قبرس را در فصل مورد نظر برای سفر گرفتید و تصمیم تان برای رفتن به این کشور عملی شد، باید بدانید که این کشور  پایتخت آن نیکوزیا است جزء اتحادیه اروپا می باشد و بنابراین واحد پول آنها یورو می باشد پس ایرانیان جهت مسافرت به این بخش از جزیره نیاز به اخذ ویزا دارند و باید قبل از سفر کارهای مربوط به دریافت ویزا را انجام داده باشید.
در مورد وضعیت آب و هوایی کشور  باید گفت که این کشور دارای آب و هوای معتدل مدیترانه ای با تابستانهای گرم و خشک و زمستانهای معتدل است که در فروردین و اردیبهشت روزها دارای گرمای مطبوع است اما در شب ممکن است که درجه حرارت کمی کمتر شود و شبهایی خنک را در قبرس سپری کنید. پس در اولین فرصت با اطلاع از قیمت تور قبرس و رزرو بلیط به این کشور سفر کنید.

 

 

در برنامه سفر با تور ارزان قبرس حتما به شهر لارنکا هم بروید.  شهر قدیمی و سومین شهر مهم این کشور است که در محل شهر باستانی کیتون ساخته شده است. گردشگران در این منطقه دیدنی می توانند از زیبایی های آن از قبیل دریای زیبا با ساحل نرم شنی و خورشید گرم و غروب های شگفت انگیز آن نهایت لذت ببرند. در لارناکا قبرس جهانگردان می توانند از آثار مسلمانان و مسیحیان که به جا مانده از ادوار قدیم هستند دیدن کنند. اگر به لارناکا قبرس سفر کردید خوب است بدانید که در لارناکا هتل های ساحلی وجاذبه های فراوانی وجود دارد. کسانی که قصد خرید در لارناکا  را دارند می توانند در هتل های ساحلی ان اقامت داشته باشند چرا که تا مراکز خرید فقط ۱۰ تا ۲۰ دقیقه با پیاده روی فاصله است.

 

در این شهر  روزهای یکشنبه در شرق کلیسای مشهور لارناکا چیزی شبیه جمعه بازار شکل می گیرد که برای کسانی که قصد خرید دارند بسیار مناسب است. زمانی که به لارناکا قبرس سفر کردید اگر به دنبال غذای حلال بودید بهتر آن است که به رستورانهای لبنای لارناکا بروید و در آنجا از غذاهای خوشمزه شان استفاده کنید.
در سفر به لارناکا  جاذبه های زیادی را خواهید دید. یکی از دلایل استقبال گردشگران باز لارناکا قبرس سواحل اطراف این شهر و جاذبه های ساحلی آن است. اگر به لارناکا قبرس رفتید خوب است بدانید که شهر ایاناپا، فاماگوسا هم مناطق دیدنی هستند که با لارناکا قبرس فاصله کمی دارند.

یکی از دیدنی های این شهر  کانال غول پیکری است که در مورد قدمت آن باید گفت که این سازه سبکی رومی دارد و در مورد هدف از ساخت آن باید گفت که در اواسط قرن ۱۸ میلادی برای انتقال آب ساخته شده است.

در مورد دیدنی های لارناکا  در ادامه باید گفت که فاماگوسا در شمال شرقی لارناکا و دقیقا در شمال ایاناپا واقع شده است که ساحلی بسیار دیدنی دارد و ارزش دیدن و سفر به لارناکا قبرس را دارد.در برنامه تور نوروز ۹۶ از این کشور زیبا دیدن نمایید.

 

 

 

از دیگر مقالات ما دیدن فرمایید :

تور فرانسه , مجری مستقیم تور فرانسه , تور لحظه آخری فرانسه , قیمت تور فرانسه , تور ارزان فرانسه , تور فرانسه نوروز ۹۶ , تور ایتالیا , مجری مستقیم تور ایتالیا , تور لحظه آخری ایتالیا , قیمت تور ایتالیا , تور ارزان ایتالیا , تور ایتالیا نوروز ۹۶ , تور اسپانیا , مجری مستقیم تور اسپانیا , تور لحظه آخری اسپانیا , قیمت تور اسپانیا , تور ارزان اسپانیا , تور اسپانیا نوروز ۹۶ , تور اروپا , مجری مستقیم تور اروپا , تور لحظه آخری اروپا , تور ارزان اروپا , قیمت تور اروپا , تور اروپا نوروز ۹۶ , تور ارمنستان , مجری مستقیم تور ارمنستان , تور لحظه آخری ارمنستان , قیمت تور ارمنستان , تور ارزان ارمنستان , تور ارمنستان نوروز ۹۶ , تور گرجستان , مجری مستقیم تور گرجستان , تور لحظه آخری گرجستان , قیمت تور گرجستان , تور ارزان گرجستان , تور گرجستان نوروز ۹۶ , تور بلغارستان , مجری مستقیم تور بلغارستان , تور لحظه آخری بلغارستان , تور ارزان بلغارستان , قیمت تور بلغارستان , تور بلغارستان نوروز ۹۶ , تور قبرس , مجری مستقیم تور قبرس , تور لحظه آخری قبرس , تور ارزان قبرس , قیمت تور قبرس , تور قبرس شمالی , تور قبرس جنوبی , تور قبرس اروپایی , قیمت تور قبرس شمالی , قیمت تور قبرس اروپایی , قیمت تور قبرس جنوبی , تور لحظه آخری , تور نوروز ۹۶

درباره adminsazan

3 دیدگاه در مناسب ترین قیمت تور قبرس |تور ارزان قبرس
 1. قبرس شامل ۶ بخش می باشد.

  نیکوزیـــــا ( پایتخت ).
  فاماگوستـــــا.
  لیماســـــول.
  پافـــــوس.
  لارناکـــــا.
  کایرنیـــــا.

 2. خیابان فینیگوودس از دیدنیهای تور قبرس

  خیابان فینیگوودس قبرس

  یک محل دنج و آرام و زیبا برای اهالی شهر و توریست ها قطعا این خیابان است که به خیابان نخل هم مشهور است.

  یک عصر بهاری یا تابستانی یا زمستانی فرقی نمی کند شما می توانید در یکی از این کافه ها استراحت کنید و با نوشیدنی خاص و مورد علاقه خود روز خود را رویایی تر کنید.

  مهمترین نوشیدنی های کافه های این مکان، لیمو و قهوه است که طعم عالی دارد.

  اگر قصد خرید دارید عصر را در کافه سپری کنید و در زمان رو به شب به مراکز خرید موجود در همین خیابان بروید و از چیزهایی که دوست دارید یا نیاز دارید دیدن کنید!رستوران های این خیابان هم برای شام و ناهار شما کباب های مشهوری تدارک دیده اند که همیشه داغ هستند

 3. اقتصاد
  اقتصاد جزیره قبرس از اغاز استقلال مبتنی بر نظام بازار آزاد بوده‌است. صادرات عمدهٔ قبرس شامل: محصولات کشاورزی (گندم. جو. سیب زمینی. و مرکبات). میوه‌های مختلف . تنباکو. محصولات صنعتی. انواع پوشاک. کفش و صنایع دستی بوده‌است. واردات عمده نیز شامل: مواد خوراکی. دام زنده. نفت و فراورده‌های شیمیایی می‌باشد.

  مردم
  بر پایه آمارهای پذیرفته شده ۸۰٪ یونانی تبار، ۱۸٪ ترک‌تبار و ۲٪ نیز از دیگر اقلیت‌های مسیحی (مارونی ، کاتولیک لاتینی و ارمنی) هستند.

  فرهنگ
  قسمت شمالی قبرس فرهنگی برگرفته از ترکیه و بخش جنوبی آن برگرفته از یونان دارد.

  جغرافیا

  قبرس دارای تابستان‌های گرم و خشک و زمستانهای معتدل است. حدود ۱۲٪ زمین‌های آن زیر کشت بوده و در آن مرکبات، سیب زمینی، گندم، زیتون و جو به عمل می‌آید. پرورش گوسفند، بز و خوک نیز رایج است. صنایع قبرس چندان پیشرفته نیست و شامل صنایع دستی و محلی می‌باشد. توریسم، منبع درآمد مهمی برای قبرس محسوب می‌شود.

  قبرس شمالی


[بالا]

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *