قیمت تور ارمنستان با توجه به اینکه هوایی و یا زمینی باشد و یا نوع پرواز و هتل اقامتی متفاوت است. هزینه تورهای هوایی کشور فوقحدودا از یک میلیون تا دو میلیون است. همچنین قیمت تور زمینی این کشور چیزی بین ۶۰۰ هزار تومان تا یک میلیون ۶۰۰ هزار تومان است. ارمنستان کشوری در همسایگی ایران است و با توجه به اینکه هزینه های این کشور مناسب است، تعداد زیادی از مردم کشور ما به این کشور علاقمندند.
اگر قصد دارید با اتوبوس به این کشور سفر کنید، اتوبوسها هر روز ساعت ۱ ظهر از ترمینال آزادی به سمت ارمنستان حرکت میکنند و حدود ۲۴ ساعت بعد مسافران را در ترمینال ایروان پیاده میکنند. از تهران تا مرز این کشور چیزی حدود ۱۲۰۰ کیلومتر است. پس از عبور و گذر از مرز بخش های جذاب این سفر آغاز می¬شود؛ جاده های عبوری به ایران به جاده چالوس شباهت دارد. فاصله ایروان از مرز حدودا ۴۰۰ کیلومتر است و با اتوبوس سفری ۸ ساعته خواهید داشت. قیمت بلیط اوبوس به ارمنستان برای رفت ۱۸۰ و ۲۰۰ برای برگشت است.


هزینه اخذ ویزا در این تورها به عهده خود مسافران است. ویزای تور ارزان ارمنستان را میتوان در تهران، مرز نوردوز و فرودگاه ایروان گرفت. برای جلوگیری از وقت تلف کردن بهتر است که از قبل ویزا را بگیرید. همچنین هزینه عوارض خروج از کشور نیز به عهده مسافران است که به این بستگی دارد که سفر هوایی و یا زمانی باشد.
همچنین اگر میخواهید با خودرو شخصی خود به ارمنستان بروید، عوارض خروج خودرو از مارز را نیز باید بپردازید و مدارکی نیز به همراه داشته باشید تا گواهینامه تان بین المللی شود. سپس با اتومبیل خودبه خاک این کشور وارد شوید. در غیر ان صورت میتوانید خودروی خود را در پارکینگ مرزی پارک کنید و با اتومبیل کرایه ای به سفر خود ادامه دهید که هزینه آن برای هر ۴ نفر حدودا ۱۰۰ دلار می¬شود.

برای ارزان تر شدن قیمت تور ارمنستان چه کار کنیم ؟

در سفر به تور مسافرتی میتوانید از سفر کارت استفاده کنید. این کارت اعتباری قابل شارژ است و تخفیف های خوب ۱۰ تا ۶۰ درصدی برای استفاده کنندگان دارد. این کارت نوعی کارت اعتباری است که قبل از سفر میتوانید آن را شارژ کنید و در زمان سفر هزینه های خود را با آن بپردازید. نکاتی که در تور ارمنستان بهتر است آنها را رعایت کنید را در زیر آورده ایم:
در مکانهای عمومی پول نشان ندهید، شب به تنهایی در خیابانها تردد نکنید، در خودروهای جز خودروهای نقلیه عمومی سوار نشوید، از مدارک و اشیا ارزشمند خود مراقبت کنید. در هنگام ورود به ارمنستان، افرادی ناشناس با عناوینی چون مترجم و راهنما به شما مراجعه میکنند و پیشنهاد کمک میدهند. به شما پیشنهاد میکنیم که به آنها اعتماد نکنید و هدف سفر خود را برایشان نگویید. چون ممکن است قصد اخاذی و یا سو استفاده از شما را داشته باشند.
اگر مشکلی در این کشور برایتان پیش آمد به نمایندگی ایران در ارمنستان بروید و از آنها راهنمایی و کمک بخواهید.
داروهای کدیین را بدون نسخه و اجازه نامه پزشک حمل نکنید زیرا این داروها جز مواد مخدر محسوب می¬شوند.


عکسبرداری در مناطق دولتی، نظامی و مذهبی ممنوع است و در برخی موارد منجر به بازداشت و پرداخت جریمه نقدی می¬گردد. لذا پیش از عکاسی در این مکانها تابلوهارا مطالعه کنید و یا با مسولین آن صحبت کنید.
اگر مشکلی مانند سرقت پول یا مدارکت برایتان پیش آمد، به سرعت آن را با پلیس محلی در میان بگذارید و گزارش رسمی از پلیس تحویل بگیرید چرا که اینکار برای ارجاع موضوع به مراجع بالاتر لازم است و پیگیری موثرتری انجام می¬-شود.
در تور ارمنستان کارهای جعلی زیادی انجام میگیرد. لذا اگر در زمان اقامت خود ایمیلی از سوی شهروندان آن دریافت کردید به آن بی اعتنا باشید.
قبل از سفر به این کشور شرایط آب و هوایی ا از طریق سایت های معتبر چک کنید.
آدرس دقیق هتل محل اقامت خودا همواره به همراه داشته باشید و یا ااز هتل کارت اطلاعاتی شان را دریافت کنید و آن را با خود به همراه ببرید.


معبد گارنی؛ این بنا در دوران هایک ناهابت ساخته شده و به نام گارنیک نوه نتیجه (هایک) نامگذاری شده است.رودخانه گارنی در جنوب شرقی ایروان قرار گرفته است ودر استان کوتایک می باشد. این منطقه شرایط آب و هوایی خوب و بخصوصی دارد و در دوره های مختلف زمانی ییلاق وشکارگاه اختصاصی پادشاهان بوده است.مجموعه فعلی که شاهد آن هستید از قسمتهاوبناهای زیرتشکیل شده است.۱-عبادت گاه و بنای اصلی معبد که که در سال ۶۶ میلادی به فرمان تیرداد اول بنا شده و به به خدای مهر تقدیم شده.

 

از این رو بعدازبه رسمیت شناختن دین مسیحیت در ارمنستان دراوایل قرن چهارم میلادی این بنا دست نخورده باقی مانده ودرنزدیکی کلیسایی بنا گردیدکه بر اثرزلزله مخربی فرو ریخته است.۲- درمحدوده بنا شاهد حمامی مخصوص هستیم که متعلق به دختر خسرو پرویز می¬باشد و ازبخش¬های مختلف از جمله حوضچه های اب گرم وسرد وحمام بخار تشکیل شده است

.قسمت جالب توجه این حمام کاشی کاری های کف آن است که که ساخته شده از۱۵رنگ طبیعی است وتصویر ماهی¬های زیبایی با آنها تصویرگری شده است.درمرکز این نقش ها ژست زن ومردی نقش بسته است که نماد خدای اقیانوس می باشد.۳- در قسمت دیگری تخته سنگی قرار گرفته که شناسنامه معبد گارنی به شمار می رود که روی ان کتیبه ای به زبان یونانی قرار گرفته که بر روی اش فرمان پادشاه وقت برای ساختن این بنا حک گردیده است.

 

در تور لحظه آخری ارمنستان به این مکان بروید
کلیسای گغارت؛ گغارت به معنی سرنیزه است و این کلیسا د جنوب شرقی ایروان ساحل شرقی رودخانه ازاد بنا شده و دردره تاریخی گغارت قرار گرفته است . این کلیسا در دو دوره زمانی متفاوت ساخته شده و دارای دو قسمت اصلی می¬باشد. در ابتدا این کلیسا از املاک اختصاصی خاندان زاکریان بوده است و که یکی ازثروتمندترین خاندان ها درتاریخ ارمنستان بوده اند که فرمان به بنای ساختمان بیرونی کلیسا صادر کردند.

مدتی بعد خاندان پروشیان این منطقه را از خاندان زاکریان خریدند ودستور ساخت کلیسای درونی دادند. کلیسای درونی از سه قسمت اصلی تشکیل شده که یکی از این بخش¬ها ارامگاه سلسله پروشییان محسوب می شود ساخت کلیسای درونی ۱۰ سال به طول انجامیده است.گغارت نوعی نیزه می باشد که دارای یک پایه چوبی است و در سر آن یک آهن تیز تخت قرار گرفته است این نیزه متعلق به زمانی است که حضرت مسیح به صلیب کشیده شده بودند وبا فرو بردن نیزه گغارت در تن وی قصد داشتند مطمئن شوند که حضرت مسیح فوت کرده اند.

از این رو نیزه گغارت برای مسیحیان مقدس نامی آشنا است وتاتوس اراکیال این نیزه را در وسط قرن سیزدهم به ایری وانک نام قدیم گغارت می اورد واز ان پس به این نام معروف می گردد.

 

 

 

از دیگر مقالات ما دیدن فرمایید :

تور فرانسه , مجری مستقیم تور فرانسه , تور لحظه آخری فرانسه , قیمت تور فرانسه , تور ارزان فرانسه , تور فرانسه نوروز ۹۶ , تور ایتالیا , مجری مستقیم تور ایتالیا , تور لحظه آخری ایتالیا , قیمت تور ایتالیا , تور ارزان ایتالیا , تور ایتالیا نوروز ۹۶ , تور اسپانیا , مجری مستقیم تور اسپانیا , تور لحظه آخری اسپانیا , قیمت تور اسپانیا , تور ارزان اسپانیا , تور اسپانیا نوروز ۹۶ , تور اروپا , مجری مستقیم تور اروپا , تور لحظه آخری اروپا , تور ارزان اروپا , قیمت تور اروپا , تور اروپا نوروز ۹۶ , تور ارمنستان , مجری مستقیم تور ارمنستان , تور لحظه آخری ارمنستان , قیمت تور ارمنستان , تور ارزان ارمنستان , تور ارمنستان نوروز ۹۶ , تور گرجستان , مجری مستقیم تور گرجستان , تور لحظه آخری گرجستان , قیمت تور گرجستان , تور ارزان گرجستان , تور گرجستان نوروز ۹۶ , تور بلغارستان , مجری مستقیم تور بلغارستان , تور لحظه آخری بلغارستان , تور ارزان بلغارستان , قیمت تور بلغارستان , تور بلغارستان نوروز ۹۶ , تور قبرس , مجری مستقیم تور قبرس , تور لحظه آخری قبرس , تور ارزان قبرس , قیمت تور قبرس , تور قبرس شمالی , تور قبرس جنوبی , تور قبرس اروپایی , قیمت تور قبرس شمالی , قیمت تور قبرس اروپایی , قیمت تور قبرس جنوبی , تور لحظه آخری , تور نوروز ۹۶

درباره adminsazan

4 دیدگاه در بهترین قیمت تور ارمنستان با شرایط عالی|تور ارزان ارمنستان
 1. -عبادت گاه یا بنای اصلی معبد که تاریخچه ساخت ان برمیگردد به قرن اول میلادی این بنا به دستور پادشاه تیرداد اول درسال ۶۶ میلادی بناگردید وتقدیم شده به خدای مهر وبه همین دلیل بعدازبه رسمیت شناختن دین مسیحیت در ارمنستان دراوایل قرن چهارم میلادی این بنا دست نخورده باقی مانده ودرکنار ان کلیسایی بنا گردیدکه بر اثرزلزله مهیبی به سال ۱۶۷۹ میلادی فرو ریخت است.

 2. . صومعه Tatev

  جاذبه های توریستی ارمنستان,جاهای دیدنی ارمنستان

  این صومعه که در قرن ۹ در دهکده ای در جنوب ارمنستان ساخته شد در واقع مجموعه ای از کلیساها و ساختمان های اداری بوده و یکی از مهم ترین جاذبه های جهانگردی ارمنستان محسوب می شود.

  بخش عمده حیات سیاسی، معنوی و فرهنگی ارمنستان در این جا متمرکز بوده و این صومعه در واقع مقر فرمانروایی بر چندین دهکده بوده است.

 3. . اپرا تئاتر ارمنستان

  جاذبه های توریستی ارمنستان,جاهای دیدنی ارمنستان

  ساختمان تئاتر و باله ارمنستان در شهر ایروان و در سال ۱۹۳۰ توسط الکساندر تامانیان ساخته شده است. اپرا تئاتر ارمنستان محل شکوفایی اپرای ارمنستان بوده و جدا اززیبایی تاریخی مکانی برای تماشای اپرا یا تئاتر بوده است.

 4. تاریخچه رشد مسیحیت در ارمنستان

  ارامنه قبل از گرویدن به دین مسیحیت بت پرست بوده و بت های بیشماری را می پرستیدند از جمله آناهید.

  پس از ظهور مسیح (ع) و از قرون اول میلادی نخستین پیام آوران مسیحیت وارد ارمنستان شده و به تبلیغ دین پرداختند. اولین مبلغان مسیحی در ارمنستان «بار تو قیمئوس مقدس» و «تادئوس مقدس» از شاگردان حضرت مسیح (ع) به شمار می آمدند. این افراد به دست حکام بت پرست ارمنستان کشته شدند و بعد ها در مقتل آنها کلیساهایی ساخته شد. کلیسای تاده مقدس یا همان قره کلیسا واقع در نزدیکی های ماکو محل شهادت تادئوس می باشد.

  با این که از همان ابتدا و به ویژه آغاز قرن دوم میلادی به بعد عده ای از مردم ارمنستان به دین مسیحیت گرویدند ولیکن تا پایان قرن سوم میلادی بت پرستی همچنان اصلی ترین مذهب حاکم بر ارمنستان بود.

  در واقع مقدر بود که مسیحی کردن ارمنستان توسط گریگور مقدس صورت گیرد. گریگور منسوب به خانواده اشکانی و بنا به روایتی پسر همان مردی بود که به تحریک شاهان ساسانی، خسرو اول پادشاه ارمنستان را کشته بود. گریگور و همه افراد خانواده اش به ناگزیر از ارمنستان گریختند و در سزاره واقع در کاپادووکیه مقیم شدند و در آنجا بود که گریگور با تعالیم مسیح آشنا گردید و مسیحی شد.


[بالا]

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *