با تور اروپا می توانید به کشورهای این قاره سفر کنید و از جابه های طبیعی و تاریخی این کشورها دیدن کنید. تور گرجستان یکی از تورهای اروپایی است که شما می توانید آن را اتخاب کنید. در این مطلب به معرفی جاذبه های گردشگری تفلیس پرداخته ایم.
شهر تفلیس پایتخت گرجستان است و بزرگترین شهر این کشور به شمار می رود. نام دیگر شهر تفلیس که به نوعی ریشه نامگذاری آن محسوب می شود، چشمه های آب گرم است. این شهر در مسیر جاده ابریشم قرار گرفته استو از گذشته تا کنون حکم یک پل ارتباطی بین شرق و غرب را داشته است وو بنابراین نقش ترانزیتی دارد. همین موقعیت جغرافیایی این شهر باعث شده است تا هم از تمدن غربی و هم از تمدن شرقی مایه بگیرد و همین هم در سبکهای معماری این شهر تاثیرگذار بوده است.شما می توانید با تور لحظه آخری گرجستان به صورت ارزان و مناسب سفری به این کشور داشته باشید.

یکی از جاذبه های گردشگری تفلیس، کلیسای سامبا است. این کلیسا در بخش قدیمی تفلیس قرار گرفته است و بر روی تپه الیا در منطقه آولاباری بنا شده است. این کلیسا مرتفع ترین بنای مذهبی تفلیس است و شکوه و عظمت خاصی دارد. در این کلیسا بخش های مختلفی وجود دارد از جمله بنای اصلی، برج ناقوس، اقامتگاه اسقف اعظم، صومعه، آکادمی علوم دینی، فرهنگستان الهیات، کارگاه های آموزشی، استراحتگاه و غیره می باشد که محل مناسبی برای بازدید فرهنگ دوستان است.
ناریکالا نام قلعه تاریخی در تفلیس است که قدمت آن به قرن ۱۷ برمی گردد . شما با آژانس هایی که به صورت مجری مستقیم به ارائه خدمات مسافرتی به این کشور می پردازند می توانید اقدام به سفر نمایید.
یکی از جاهای دیدنی شهر تفلیس، میدان آزادی و خیابان روستاولی است. این میدان در گذشته میدان لنین نام داشته است که پس از انقلاب رز به آزادی تغییر نام داده است. خیابان روستاولی که یکی از خیابانهای دیدنی شهر تفلیس است دارای سبک روسی و اروپای شرقی است که شما می توانید با استفاده از تور گرجستان یا تور لحظه آخری گرجستان به این شهر سفر کنید و از جاذبه های گردشگری آن دیدن کنید.


گرجستان که کشوری با جاذبه های فراوان گردشگری است دارای جاهای دیدنی زیادی است و اگر بخواهیم جاهای دیدنی گرجستان را مورد معرفی قرار دهیم، لیست بلند بالایی خواهد بود.

ناری کالا یا همان نارین قلعه از دیگر مکان های دیدنی این کشور است که یکی از اماکن تاریخی است و دارای قدمت طولانی است.
اگر بخواهیم در مورد این قلعه به عنوان یکی از جاهای دیدنی گرجستان توضیحاتی ارائه کنیم باید بگوییم که گرجی ها از آن با نام ناری کالا یاد می کنند، این قلعه احتمالا توسط ایرانی ها ساخته شده است و از نظر تاریخی ساخت این بنا بر می گردد به سده ۴ میلادی. این قلعه به عنوان یک پایگاه دفاعی در شهر تفلیس بوده است. اگر به گرجستان رفتید و قصد داشتید از این قلعه بازدید کنید باید بدانید که بهترین راه رسیدن به نارین قلعه رفتن به خیابانی است که کلیسای جامع ارمنی سنت جورج در آن قرار دارد. در این قلعه می توانید چشم انداز زیبای شهر تفلیس را دید.پیشنهاد می کنیم برای سفر به این کشور تنها از طریق مجری مستقیم تور گرجستان اقدام به سفر نمایید تا هزینه های جاری شما کاهش یابد.


یکی دیگر از جاهای دیدنی که در تور گرجستان می توانید انرا ببینید محله حمام ها است. در مورد محله حمامهای قدیمی باید گفت که در سمت راست رودخانه کورا قرار گرفته است و جزو قدیمی ترین و تاریخی ترین مناطق شهر تفلیس به شمار می رود. در مورد علت ساخت این حمام ها که امروزه یکی از جاهای دیدنی  در تور گرجستان محسوب می شوند باید گفت که در این منطقه چشمه های آب گرم طبیعی وجود داشته است که برای حمام توانسته اند آنها را مورد استفاده قرار دهند. لازم است اشاره شود که این حمام ها در گذشته نه تنها برای اهداف درمانی بوده اند و مردم مراجعه می کردند، بلکه برای برگزاری جشن ها نیز این حمام ها مورد استفاده قرار می گرفته اند.
به طور خلاصه باید گفت که جاهای دیدنی آن بسیار زیاد هستند و توصیه می کنیم با انتخاب این کشور جاهای دیدنی گرجستان را به طور کامل مورد ارزیابی قرار دهید.

 
احتمالا برای شما هم پیش آمده باشد که از فردی شنیده باشید برای گذراندن تعطیلات به گرجستان رفته باشد و این سئوال در ذهن شما نقش بسته باشد که کشور گرجستان کجاست؛ در پاسخ به شما در مورد این ابهام که کشور فوق کجاست باید بگوییم که این منطقه  یکی از چند کشور استقلال یافته از اتحاد جماهیر شوروی است که در منطقه قفقاز قرار دارد و از نظر جغرافیای سیاسی اهمیت فوق العاده ای دارد.

 

با مجری مستقیم تور گرجستان سفری ارزان و مطمئن را تجربه نمایید :
در مورد رفع ابهام در باره اینکه کشور فوق کجاست باید ادامه دهیم که پایتخت آنجا شهر تفلیس و واحد پول آن لری است.
خوب است در پاسخ به این پرسش که کشور گرجستان کجاست بدانید که از نظر مکانی و جغرافیایی این کشور از شمال با کشور روسیه، از جنوب با کشور ترکیه و کشور ارمنستان و از شرق با جمهوری آذربایجان همسایه است و در غرب این کشور دریای سیاه واقع شده است شاید یکی از دلایل اهمیت کشور فوق به لحاظ موقعیت جغرافیایی آن باشد.
کشور این منطقه یکی از کشورهای واقع در قاره اروپا است که ناگفته نماند یک کشوری است که در منطقه اوراسیا واقع شده است و در مورد اوراسیا هم باید ادامه داد که اوراسیا مرز بین قاره های اروپا و آسیا است و دو سوم مساحت کشور کوهستانی است و همین شرایط توریستی باعث شده است که در اغلب نقاط جهان این کشور را به خوبی بشناسند و در طول سال و برای گذراندن تعطیلات به این کشور سفر کنند و از دیدنی های آن بازدید کنند و از آب و هوای بی نظیر ان نهایت لذت را ببرند.

در ادامه صحبت درباره اینکه این کشور  کجاست باید بداید که  دومین کشور در دنیا است که دین مسیحیت را به عنوان دین رسمی پذیرفته و این پذیرش مسیحیت در قرن چهارم پس از میلاد صورت گرفته است، خوب است بدانید که مردم گرجی به میهمان‌ نوازی مشهور هستند و سنت‌ها و غذاهای آنان طرفداران زیادی دارد.
در جهان بسیاری از افراد برای انجام فعالیتهای اقتصادی، مجبور می شوند به جاهها و یا کشورهایی جدا از محل اقامت شان مراجعه کنند. از جمله مقاصدی که برای کار کردن به انجا مهاجرت می کنند، کشور فوق است، به عبارتی کار در آنجا برای برخی از کشورهای همسایه این کشور یک هدف است که البته باید بدانید که کار در آنجا دارای شرایط خاصی است که باید در مورد آن و قبل از اقدام این شرایط را بررسی کنید.
پیشنهاد می کنیم حتما شرایط کار   و شرایط سرمایه گذاری در آنجا  را مورد ارزیابی قرار دهید تا بتوانید به صرفه ترین فعالیت اقتصادی را داشته باشید.
برای آن دسته از کسانی که قصد کار در این منطقه را دارند باید بگوییم این کشور بنا به اینکه درآمد سرانه آن پایین است، جزو کشورهای ثروتمند محسوب نمی شود و انتظار نداشته باشید در کشوری که فقیر است کسب و کار اقتصادی خوبی داشته باشید.

برای شما که قصد کار  را دارید باید اشاره کنیم که اگر تخصصی خاص دارید به فکر کار در این کشور باشید در غیر اینصورت از نظر اقتصادی کار در گرجستان فقط یک زندگی بخور و نمیر را برای شما رقم می زند و عملا سود و یا پس اندازی نخواهید داشت. ناگفته نماند که اگر دارای تخصص خاصی هستید مطمئن باشید در محل اقامت خودتان هم می توانید بهترین شغلها و به تبع آن بهترین درآمد را داشته باشید و نیازی به فکر درباره کار در انجا و امثالهم نیست. به این ترتیب در مورد شرلیط کار  باید گفت که سطح دستمزدها در این کشور بسیار پایین است و در ماه چیزی در حدود ۵۰۰ تا ۶۰۰ لاری در ماه دست به عنوان دستمزد پرداخت می شود.

 

 

از دیگر مقالات ما دیدن فرمایید :

تور فرانسه , مجری مستقیم تور فرانسه , تور لحظه آخری فرانسه , قیمت تور فرانسه , تور ارزان فرانسه , تور فرانسه نوروز ۹۶ , تور ایتالیا , مجری مستقیم تور ایتالیا , تور لحظه آخری ایتالیا , قیمت تور ایتالیا , تور ارزان ایتالیا , تور ایتالیا نوروز ۹۶ , تور اسپانیا , مجری مستقیم تور اسپانیا , تور لحظه آخری اسپانیا , قیمت تور اسپانیا , تور ارزان اسپانیا , تور اسپانیا نوروز ۹۶ , تور اروپا , مجری مستقیم تور اروپا , تور لحظه آخری اروپا , تور ارزان اروپا , قیمت تور اروپا , تور اروپا نوروز ۹۶ , تور ارمنستان , مجری مستقیم تور ارمنستان , تور لحظه آخری ارمنستان , قیمت تور ارمنستان , تور ارزان ارمنستان , تور ارمنستان نوروز ۹۶ , تور گرجستان , مجری مستقیم تور گرجستان , تور لحظه آخری گرجستان , قیمت تور گرجستان , تور ارزان گرجستان , تور گرجستان نوروز ۹۶ , تور بلغارستان , مجری مستقیم تور بلغارستان , تور لحظه آخری بلغارستان , تور ارزان بلغارستان , قیمت تور بلغارستان , تور بلغارستان نوروز ۹۶ , تور قبرس , مجری مستقیم تور قبرس , تور لحظه آخری قبرس , تور ارزان قبرس , قیمت تور قبرس , تور قبرس شمالی , تور قبرس جنوبی , تور قبرس اروپایی , قیمت تور قبرس شمالی , قیمت تور قبرس اروپایی , قیمت تور قبرس جنوبی , تور لحظه آخری , تور نوروز ۹۶

درباره adminsazan

3 دیدگاه در مجری مستقیم تور گرجستان با شرایط عالی|تور لحظه آخری گرجستان
 1. تنوع آب و هوایی واقعا در این کشورشگفت انگیز است. رشته کوههای میان مرز گرجستان و روسیه همچون سدی در برابر سرمای وحشتناک روسیه است . شما میتوانید وسایل اسکی خود را بردارید و ساعت ها اسکی کنید و هرگاه خسته شدید در ساحل شنا کنید . دوسوم کشور گرجستان کوهستانی است . زیبا ترین سواحل دریای سیاه نیز در این سرزمین قرار دارد . گلستانی معروف در منطقه آجارا وجود دارد که در آن گیاهان متعددی از نقاط گوناگون جهان جمع آوری شده، رشد و نمو میکنند. در این باغستان گیاه استرالیایی در کنار گیاه آفریقایی و آمریکایی در حال رشد و نمو می باشد و این بخوبی اثبات مینماید که شرایط اقلیمی این منطقه کاملا خاص و ویژه می باشد ..

 2. گرجستان کشوری است در شرق دریای سیاه و یکی از دیدنی ترین و زیباترین مناطق جهان محسوب می شود و پایتخت آن شهر تفلیس است این کشور در منطقه اوراسیا قرار دارد که مرز میان اروپا و آسیا است و کشور گرجستان، کوهستانی و پرباران است. بیشتر شهروندان آن مسیحی هستند و ۸۴ درصد آنان از نژاد گرجی دارند و به زبان گرجی سخن می‌گویند. این زبان خط ویژه خود را دارد و جاذبه های گردشگری زیادی در این کشور نهفته است که تور گرجستان در نظر دارد در این قسمت شما را با جاذبه های گردشگری کشور گرجستان آشنا سازد.

 3. اگر هیچ تصویری از گرجستان در ذهن خود ندارید، بهتر است بدانید که گرجستان آمیزه ای از بهترین تجربه های گردشگری را برای شما خلق می کند. شما می توانید با سفر به این کشور رویایی با مردم صمیمی و خوش قلب، روستاهای زیبا، جنب و جوش شبانه در تفلیس و سواحل و طبیعی جذاب باتومی روبرو شوید. گرجستان طیف وسیعی از جاذبه و محصولات تفریحی و گردشگری را به شما ارائه می دهد.
  به لحاظ موقعیتی گرجستان هم در اورپا و هم در آسیا واقع است اما مردم گرجستان خود را به عنوان بالکن اروپا معرفی می کنند و به دنبال عضویت در اتحادیه اروپا می باشند و این توصیف واقعاً درست است؛ به نظر من بالکن جذاب ترین و زیبا ترین بخش ساختمان است. در صورتی که بتوانید با روح مردم و طبیعت گرجستان ارتباط برقرار کنید، منحصربفرد ترین تجربه زندگی تان را رقم خواهید زد. سفری به انسانیت و مهربانی که می تواند اثرات زیادی بر روحیه شما بگذارد. در زیر به ۷ دلیل برای سفر به گرجستان و تفلیس اشاره می کنیم:

  ۱. هیچ واژه ای نمی تواند طبیعت گرجستان را توصیف کند
  وقتی برای اولین بار در مسیر تفلیس- باتومی کوه های قفقاز را می بینید، مبهوت خواهید شد. شاید باور نکنید، در افق های دور دست، سکوت، خورشید و کوه های زیبا را تجربه خواهید کرد.
  یکی از مکان های فراموش نشدنی طبیعت گرجستان پارک ملی توشتی (Tusheti) می باشد. این پارک ملی در دامنه های قفقاز واقع است و شما را یاد طبیعت اسکاتلند می اندازد، و شاید حتی زیباتر و منحصر به فرد تر. باور نمی کنید که چنین مکان جادویی تقریباً بکر و آرام مانده است. بهتر است از زیاد از آن تعریف نکنیم، تا همینطور دست نخورده باقی بماند!
  بلند ترین قله اروپا به نام البروس با ارتفاع ۵۶۴۲ در گرجستان قرار دارد. نام این قله با نام قله البرز هم ریشه است و هر دو شکلی از یک واژه ایرانی هستند. لازم به ذکر است که در کوه های قفقاز قله های دیگری نیز وجود دارد که ارتفاع آنها بیش از ۵۰۰۰ متر است. اگر اهل کوه نوردی هستید، به راحتی می توانید از تفلیس با چند ساعت رانندگی به پای این کوه برسید. این تجربه را به هیچ وجه از دست ندهید.


[بالا]

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *