گردشگری یکی از مهمترین فاکتورهای درآمدزایی است که کشورهای دارای سوابق تاریخی و موقعیت طبیعی مناسب از آن به نحو مطلوب در جهت بهبود اوضاع اقتصادی کشورشان استفاده می کنند. از جمله این کشورها که دارای جاذبه های گردشگری است، کشور قبرس است. این مکان کشوری جزیره‌ای است، در شرق دریای مدیترانه که پایتخت آن نیکوزیا است که از دو قسمت شمالی و یونانی نشین تشکیل شده است، زبان رسمی کشور یونانی / ترکی استانبولی است. در ادامه باید گفت که یونانی‌ها ارتودوکس و ترک ‌های قبرس مسلمان هستند.

شما می توانید برای رفتن به انجا از مجری مستقیم تور قبرس استفاده نمایید  تا هزینه نهایی سفرتان نیز کمتر شود.
در کشور قبرس دیدنی های زیادی وجود دارد که هر ساله از اقصی نقاط جهان گردشگران زیادی را به خود جلب می کند. یکی از این دیدنی های کشور که مسافران زیادی در آن دیده می شود، خیابان فینیگوودس است؛ این خیابان یک مکان دنج، آرام و زیبا است که به خیابان نخل هم شهرت دارد. شما اگر به تور قبرس سفر کردید حتما از این خیابان دیدن کنید. ناگفته نماند که دیدن از این خیابان در برنامه گردشگری اکثر تورهای این کشور قرار دارد.

برای علاقه مندان به نوشیدنی باید بگوییم که مهمترین نوشیدنی های کافه های این خیابان، لیمو و قهوه است که طعم بی نظیر و بی یاد ماندنی دارند. اگر برای خرید به کشور فوق رفتید حتما از این خیابان خرید کنید. اگر به کباب علاقه دارید در سفر به آنجا خوردن کباب در رستورانی دراین خیابان را از دست ندهید.


در تور قبرس دیدنی های دیگری وجود دارد از جمله غار دریایی است که توریست های زیادی را به خود جلب می کند. این غار دریایی دارای جاذبه های زیادی است و در داخل ان قایق هایی برای گردش مسافران قرار داده اند که تورهای گردشگران خود را به این غار و دیدن زیبایی های آن می برند. پس شما می توانید این کشور را به عنوان یک منطقه برای گذراندن تعطیلات انتخاب کنید.در ضمن برای هر چه کمتر شدن هزینه های سفر چنانچه می توانید از طریق تور لحظه آخری قبرس اقدام به سفر نمایید.
سفر به این کشور یکی از مقاصد گردشگری است که در برنامه گردشگری بسیاری از جهانگردان قرار می گید و دلیل اصلی سفر به آنجا نیز جاذبه های گردشگری آن است. بسیار از افراد هدف از سفر به این کشور را گذراندن تعطیلات می دانند و برخی نیز صرفا بازدید از اماکن تفریحی و تاریخی را هدف از سفر به قبرس عنوان می کنند. قبل از سفر به انجا باید برنامه ریزی کرد که به چه طریقی به این کشور سفر کرد. یکی از مهمترین روشها، سفر به انجا با تورهای لحظه آخری قبرس است. در واقع با تور قبرس به این کشور مسافرت می کنند.


اگر شما هم قصد سفر  را دارید باید برای شما اطلاعاتی کلی از این کشور را عنوان کنیم. کشور فوق جزیره بزرگی است که در اوراسیا و در قسمت شرقی دریای مدیترانه قرار دارد و شاید به همین علت هم دارای آب و هوایی متفاوت است. جزیره قبرس یک کشور اروپایی است و از نظر جغرافیایی در جنوب کشور ترکیه قرار گرفته است که از شرق به خاورمیانه و از سمت غرب به کشور یونان و از سمت جنوب همسایه کشور مصر است. باید گفت که کشور پس از ساردینی و سیسیل، یکی از سه جزیرۀ بزرگ دریای مدیترانه است که بسیار نزدیک به خاورمیانه است. شاید همین موقعیت جغرافیایی و آب و هوایی کشور فوق است که سفر به آنجا را برای بسیاری رقم می زند.

در ادامه باید گفت که جزیره به چندین قسمت مهم تقسیم می شود شامل: فاماگوستا، لارناکا، لیماسول، نیکوسیا و پافوس. شما در سفر به آنجا متوجه می شوید شهرهای ساحلی قبرس بنا به اینکه ساحل شنی و آفتاب گرم و لذت بخش دارند از طرفدارن بسیاری برخوردارند. این شهرهای ساحلی شامل ایاناپا، لارناکا، لیماسول و پافوس هستن که جزو شهرهای ساحلی هستند و گردشگران بسیاری به این مناطق سفر می کنند. اگر قصد سفر به ایبن کشور را دارید باید برای شما بگوییم که دهکده هایی همچون کوکیلا و پاسوری که در کنار اسکله قرار دارند هم مناطق لذت بخش دیگری هستند که بسیار دیدنی هستند و پیشنهاد می کنیم در سفر حتما به این مناطق سر بزنید.

 

مکان های دیدنی  در تور قبرس
با توجه به اینکه قبرس یک کشوری است که از نظر جغرافیایی در منطقه اوراسیا قرار گرفته است و پیشینه تاریخی طولانی نیز دارد دارای اماکن دیدنی زیادی است که گردشگران زیادی بنا به دلایل مطرح شده به کشور فوق مسافرت می کنند. مکان های دیدنی این کشور زیاد هستند و اگر بخواهیم از مکان های دیدنی این کشور به عنوان نمونه نام بیرم باید از کلیسای رویال لارناکا نام ببریم. این کلیسا یکی از مهمترین مکان های دیدنی قبرس است که بازدید از ان در برنامه گردشگری اکثر تورهای مسافرتی به قبرس وجود دارد.
در مورد کلیسای رویال به عنوان یکی از مکان های دیدنی از نظر موقعیت جغرافیایی باید گفت که آن در نزدیکی دهکده پیرگا و در بزرگراه بین نیکوزیا و لیماسول قرار دارد. کلیسای رویال یک کلیسای کوچک و زیبا است و مقبره لوسیگنان مه در آن قرار گرفته است که این مقبره مربوط به قرن ۱۵ میلادی است. این کلیسا یکی از مکان های دیدنی قبرس است چرا که در آن چندین نقاشی تاریخی وجود دارد که اکثرا سبک فرانسوی دارند و همین هم باعث شده است تا بسیاری از هنرمندان و هنر دوستان به این کلیسا بروند و از ان بازدید کنند و از آن به عنوان مکان های دیدنی قبرس یاد می کنند.
در ادامه باید به کلیسای لارناکا هم به عنوان یکی از مکان های دیدنی آناشاره کرد. این کلیسا یکی از جاذبه های دهکده کیتی می باشد. از نظر موقعیت جغرافیایی این کلیسا باید بگوییم که این کلیسا در ۷ کیلومتری جنوب شرقی لارناکا قرار دارد. معنای نام این کلیسا “ساخته فرشتگان” است که در مورد قدمت آن باید اشاره کنیم که ساخت آن به قرن ۵ بر می گردد و تا به امروز بارها مورد بازسازی و مرمت قرار گرفته است. در این کلیسا به عنوان یکی از مکان های دیدنی آن یک موزایک شگفت انگیز با طرح مریم مقدس وجود دارد که از قرن ۶ میلادی در آن جای گرفته و تا به امروز مورد حفاظت قرار گرفته است.

 

 

با مجری مستقیم تور قبرس ارزان و مطمئن به این کشور سفر کنید:

کشور قبرس بنا به اینکه در ساحل دریای مدیترانه قرار گرفته است به عنوان جزیره قبرس از آن یاد می شود و شاید دلیل اصلی جذب گردشگر در آن داشتن همین سواحل باشد. در واقع سواحل این کشور یکی از زیباترین سواحل در دنیا هستند و آب و هوای معتدل مدیترانه ای آن بر زیبایی سواحل آن می افزاید. سواحل این کشور برای گذراندن تعطیلات بسیار مناسب هستند و خاطرات شیرینی از سفر به سواحل آن برای مسافران باقی می ماند.
اگر بخواهیم در مورد سواحل آن صحبت کنیم باید به ساحل نیسی آیاناپا که ساحلی بسیار زیبا و دیدنی است اشاره کنیم. ساحل نیسی آیاناپا دارای آب آبی و بسیار شفاف است که شب های زیبا و شگفت انگیزی دارد و گردشگران برای دیدن از این ساحل برنامه ریزی می کنند. این ساحل یکی از بهترین سواحل آن می باشد و دارای انواع ورزشهای آبی و غواصی است و به همین خاطر علاقه مندان به ورزشهای آبی معمولا رفتن به این ساحل در ایام تعطیلات را انتخاب می کنند.حتما در برنامه تور لحظه آخری خود از این کشور هم دیدن نمایید.

این ساحل که از زیباترین سواحل قبرس است جزو ساحل های شنی است که دارای درخشش طلایی شن ها و زیبایی های مثال زدنی است که باید به انجا بروید تا عمق زیبایی های آن را درک کید. یکی از زیبایی های این ساحل آن است که در نزدیکی این ساحل جزیره ای وجود دارد که اگر فقط کمی راه بروید به آن می رسید. در این ساحل که یکی از زیباترین سواحل این کشوراست برای گشت و گذار گردشگران و مسافران قایق هایی گذاشته اند که با آنها سفرتان خاطره انگیزتر می شود.
دریاچه نمک لارناکا هم یکی دیگر از سواحل این کشوراست که برای آن دسته از افرادی که دوست دارند کوچ فلامینگوها را ببینند پیشنهاد می کنیم در اواخر زمستان و اوایل بهار به آنجا سفر کنند و این پرنده های زیبا را در ساحل ببینند.

 

 

از دیگر مقالات ما دیدن فرمایید :

تور فرانسه , مجری مستقیم تور فرانسه , تور لحظه آخری فرانسه , قیمت تور فرانسه , تور ارزان فرانسه , تور فرانسه نوروز ۹۶ , تور ایتالیا , مجری مستقیم تور ایتالیا , تور لحظه آخری ایتالیا , قیمت تور ایتالیا , تور ارزان ایتالیا , تور ایتالیا نوروز ۹۶ , تور اسپانیا , مجری مستقیم تور اسپانیا , تور لحظه آخری اسپانیا , قیمت تور اسپانیا , تور ارزان اسپانیا , تور اسپانیا نوروز ۹۶ , تور اروپا , مجری مستقیم تور اروپا , تور لحظه آخری اروپا , تور ارزان اروپا , قیمت تور اروپا , تور اروپا نوروز ۹۶ , تور ارمنستان , مجری مستقیم تور ارمنستان , تور لحظه آخری ارمنستان , قیمت تور ارمنستان , تور ارزان ارمنستان , تور ارمنستان نوروز ۹۶ , تور گرجستان , مجری مستقیم تور گرجستان , تور لحظه آخری گرجستان , قیمت تور گرجستان , تور ارزان گرجستان , تور گرجستان نوروز ۹۶ , تور بلغارستان , مجری مستقیم تور بلغارستان , تور لحظه آخری بلغارستان , تور ارزان بلغارستان , قیمت تور بلغارستان , تور بلغارستان نوروز ۹۶ , تور قبرس , مجری مستقیم تور قبرس , تور لحظه آخری قبرس , تور ارزان قبرس , قیمت تور قبرس , تور قبرس شمالی , تور قبرس جنوبی , تور قبرس اروپایی , قیمت تور قبرس شمالی , قیمت تور قبرس اروپایی , قیمت تور قبرس جنوبی , تور لحظه آخری , تور نوروز ۹۶

درباره adminsazan

3 دیدگاه در مجری مستقیم تور قبرس | تور لحظه آخری قبرس
 1. قبرس از لحاظ جمعیت سومین و بزرگترین جزیره در ناحیه مدیترانه میباشد که جاذبه های طبیعی زیادی جهت جذب گردشگر دارد.
  دارای روزهای آفتابی و دمایی مطلوب است بطوریکه در طول مدت سال، نور خورشید در این جزیره زیبا خودنمایی می کند و این بدین معنی است که قبرس همیشه در تمام فصول دارای تفریحات لذت بخشی اعم از : شنـــــا گرفته تا دیدن فستیوال های متفاوت را برای گردشگران مهیا می سازد.

 2. پارک آبی آفرودیت

  پارک آبی آفرودیت قبرس

  این پارک آبی که به آفرودیت مشهور است یکی از مکان های خوش بازدید و پر همهمه ی قبرس محسوب می شود که به علت وجود مجسمه ها و تندیس های بسیاری که به اسطوره های یونان بر می گردد شهرت پیدا کرده است.

  مکان و ابزارهای بازی در این پارک شامل سرسره و استخر و … همه به مکان هایی تفریحی و توریستی تبدیل شده اند.

  اگر به دنبال سرسره های آبی با اندازه های متفاوت می گردید می توانید آن را در پارک آبی آفرودیت پیدا کنید. شما می توانید یک روز تفریحی خود را کامل در این مکان سپری کنید و نگران ناهار و شام خود نباشید چرا که رستوران ها همیشه آماده خدمت رسانی به شما هستند که می توانید از غذاهای جذاب این مکان استفاده کنید.

 3. جمهوری ترک قبرس شمالی (به ترکی استانبولی: Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti یا KKTC)‏ که معمولاً قبرس شمالی خوانده می‌شود ناحیه تحت تسلط ترک‌ها در شمال جزیره قبرس است. پایتخت این کشور نیز به مانند کشور قبرس میان ترک‌ها و یونانی‌ها تقسیم شده و شمال شهر نیکوزیا به نام نیکوزیای شمالی با جمعیتی ۵۰،۰۰۰ مرکز جمهوری ترک قبرس شمالی می‌باشد.

  سیاست خارجی
  دفتر نمایندگی جمهوری ترک قبرس شمالی در لندن
  اطلاعات بیشتر: فهرست سفارت‌های قبرس شمالی و فهرست سفارت‌های خارجی در قبرس شمالی

  جمهوری ترک قبرس شمالی توسط هیچ کشوری به جز ترکیه به رسمیت شناخته نشده‌است.از دید جامعه جهانی این بخش از قبرس بخش اشغال نظامی شده‌ای از جمهوری قبرس است. این کشور علاوه بر سفارت رسمی خود در پایتخت ترکیه، شهر آنکارا، در سه شهر استانبول، ازمیر و مرسین نیز دارای کنسولگری می‌باشد. روابط جمهوری ترک قبرس شمالی با ۱۳ کشور دیگر به جزء ترکیه از قاره اروپا، آسیا و آمریکا در زمینه امور تجاری و خدماتی با دفاتر نمایندگی فعال بوده، حق ارائه ویزا و امور دیپلماتیک را ندارند.


[بالا]

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *