یکی از بهترین مکان هایی که به دلیل داشتن جزایر فوق العاده شگفت انگیز وز یبا و همچنین دارا بودن چشم اندازهای روبه اقیانوس فوق العاده زیبا می تواند برای گذراندن تعطیلات شما مناسب باشد جایی نیست جز کشور زیبای اسپانیا.این کشور با در اختیار داشتن سواحلی همچون کوستا دل سول و کوستا بلانکا می تواند پذیرای خوبی برای گردشگران سراسر دنیا باشد.

بی شک اگر قصد سفری تفریحی به دل اروپا را دارید ما کشور اسپانیا را به شما پیشنهاد می کنیم.در ادامه با میلی تور همراه باشید تا به معرفی هر چه بیشتر این جزایر زیبا بپردازیم :

 

ساحل اویامبر (Oyambre)، کانتابریا (Cantabria)

ساحل اویامبر یکی از سواحل محبوب در میان مسافرانی است که سبک و با کوله پشتی سفر می کنند. می توان گفت از این نظر در میان ساحل های کانتابریا یکی از بهترین ها محسوب می شود زیرا این ساحل بخشی از منطقه حفاظت شده ای به نام پارک طبیعی اویامبر (Parque Natural de Oyambre) است و یکی از طبیعی ترین و بکرترین مناطقی است که می توانید از آن بازدید کنید. محیط این ساحل نه تنها به خاطر اینکه بخشی از یک پارک طبیعی است بلکه به جهت داشتن اکوسیستم های دریایی جالب، یک ساحل استثنایی به حساب می آید. لازم به ذکر است که در نزدیکی این ساحل و در چندین مایلی منطقه پیکو دی اروپا (Picos de Europa) یکی از زیباترین پارک های طبیعی اسپانیا قرار گرفته است.

ساحل گوآدامیا (Guadamía)، آستوریاس (Asturias)

این ساحل کوچک و مجزا با چشم انداز زیبای طبیعی خود می تواند همان ساحلی باشد که شما آرزوی دیدن آن را دارید. ساحل گوآدامیا در برابر نمای شگفت انگیز کوه پارک پیکو دی اروپا (Picos de Europa) واقع شده و توسط یک دالان باریک از دریا جدا می شود. زمانی که سیل این مسیر را فرا می گیرد؛ منطقه ساحلی به یک رودخانه کوچک تبدیل شده و چشم انداز منحصر به فردی را ایجاد می کند.

ساحل لا کرنا (La Concha)، سن سباستین (San Sebastián)

سن سباستین بخشی از منطقه باسک (basque) اسپانیا بوده و به عنوان تکه جواهری طبیعی در این منطقه شناخته می شود. ساحل لاکرنا، ساحلی پهن با نمایی از کوهستان در پشت آن، اصلی ترین ساحل  منطقه سن سباستین است و تماشای آن در بازدید کننده این احساس را ایجاد می کند که در فرنچ ریوییرا (French Riviera) یا ساحل دازور، ساحل مدیترانه ای جنوب شرق فرانسه قرار گرفته است. اگر چه این ساحل در تابستان بسیار شلوغ است اما قطعا ارزش دیدن را دارد.

ساحل بوریزو (Borizo)، آستوریاس  (Asturias)

در صورتی که به دنبال یک ساحل باشکوه، پرزرق و برق و خلوت هستید، ساحل بوریزو قطعا یکی از گزینه های شگفت آوری است که شما در اسپانیا خواهید یافت. این ساحل بین صخره ها و یک چراگاه سبز قرار گرفته و با اینکه ساحل بزرگی نیست اما بسیار زیبا و آرام است. این ساحل به روستاهای کوچک عجیب و جالب و مهمانسراهای ییلاقی نزدیک است.

ساحل کلیساها (las Catedrales)، گالیسیا (Galicia)

ساحل کلیساها یکی از شگفت انگیزترین سواحل شمال اسپانیا محسوب می شود و حتی برخی معتقدند در بین سواحل سراسر اسپانیا، یکی از شگفت انگیزترین ها است. در واقع چیزی به عنوان کلیساها (Catedrales) در این ساحل وجود ندارد و در آن تنها ستون های سنگی بسیار بزرگ است که توسط بادها و موج های دریا ایجاد شده اند. در واقع می توان گفت این ساحل برای ببینده خود قوس های ایجاد شده در اثر جز و مد در سنگ های طبیعی را، به نمایش می گذارد.

 

از دیگر مقالات ما دیدن فرمایید :

تور فرانسه , مجری مستقیم تور فرانسه , تور لحظه آخری فرانسه , قیمت تور فرانسه , تور ارزان فرانسه , تور فرانسه نوروز ۹۶ , تور ایتالیا , مجری مستقیم تور ایتالیا , تور لحظه آخری ایتالیا , قیمت تور ایتالیا , تور ارزان ایتالیا , تور ایتالیا نوروز ۹۶ , تور اسپانیا , مجری مستقیم تور اسپانیا , تور لحظه آخری اسپانیا , قیمت تور اسپانیا , تور ارزان اسپانیا , تور اسپانیا نوروز ۹۶ , تور اروپا , مجری مستقیم تور اروپا , تور لحظه آخری اروپا , تور ارزان اروپا , قیمت تور اروپا , تور اروپا نوروز ۹۶ , تور ارمنستان , مجری مستقیم تور ارمنستان , تور لحظه آخری ارمنستان , قیمت تور ارمنستان , تور ارزان ارمنستان , تور ارمنستان نوروز ۹۶ , تور گرجستان , مجری مستقیم تور گرجستان , تور لحظه آخری گرجستان , قیمت تور گرجستان , تور ارزان گرجستان , تور گرجستان نوروز ۹۶ , تور بلغارستان , مجری مستقیم تور بلغارستان , تور لحظه آخری بلغارستان , تور ارزان بلغارستان , قیمت تور بلغارستان , تور بلغارستان نوروز ۹۶ , تور قبرس , مجری مستقیم تور قبرس , تور لحظه آخری قبرس , تور ارزان قبرس , قیمت تور قبرس , تور قبرس شمالی , تور قبرس جنوبی , تور قبرس اروپایی , قیمت تور قبرس شمالی , قیمت تور قبرس اروپایی , قیمت تور قبرس جنوبی , تور لحظه آخری , تور نوروز ۹۶

درباره adminsazan

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *