آخریت قیمت تور اسپانیا را از ما بخواهید . | اگر می خواهید به اسپانیا سفر کنید یکی از گزینه های جدی قطعا کاتالونیا است؛ شهری که پر از جنب و جوش و بسیار شادمان است. معماری این شهر بسیار جذاب است و شگفت انگیز. این شهر همچنین به گیتار نوازان دوره گرد مشهور است و آفتاب های زیبا دریای آبی مدیترانه به این شهر جلای خاصی بخشیده است.این شهر نیز دارای موزه آثار معماری زیادی است و همچنیت مراکز خرید، تفریح، تاریخی ورستوران و کافه از ویژگی های این شهر است.آثار گائودی،در خیابان های این شهر بسیار مشهود است.یکی از آثار بسیار معروف این هنرمند که در آن خلاقیت بسیار مشهود است ممماری کلیسای مشهوری که نیمه کاره است به نام ساگرادا فامیلیا که واضح است بزرگترین آثار اوست. جالب است تا خانه کاسا میلا و پارک گوئل توریست ها در یک صف به تماشای آن می پردازند.در مرکز شهر خیابانی به نام لارامبلا و میدان کاتالونیا کاملا متمایزند و در آنجا می توانید خلاصه شهر بارسلون را دید.

در آنجا نوازندگان و نقاش های خیابانی ، مغازه های سوغاتی ، نقاش های خیابانی و بنا های قدیمی و کلیساها وجود دارند و مراکز خرید بزرگی رستوران ها و کافه های بسیار بر زیبایی این مکان افزوده اند. باید بدانید که هر چه از زیبایی ایین شهر بگوییم کم است.
اگر می خواهید فقط یک اثر در این هر ببینید به شما می گویم که کلیسای ساگرادا فامیلیا را ببینید این کلیسای نیمه کاره و بزرگ که اثر آنتونی گائودی است که ابته با کلیسا های دیگر اسپانیا تفاوت زیادی دارد و بیش از کلیسا های اروپایی بیشتر به نقاشی های سوررئال شباهت دارد. شما می توانید به صورت تورهای لحظه آخری به تور ارزان اسپانیا بروید و از اقامت خود در این کشور لذت ببرید.
مشهور بودن گائودی به علت سبک عجیب و غریب و بسیار منحصر به فردش است وبزرگترین شاهکار او ساگرادا است. ساخت این اثر از سال ۱۸۸۴ شروع شده و در حالی که هنوز تمام نشده بود در چهل و دو سالگی از دنیا رفت ودر سال هزار نهصد بیست و شش از دیا رفت و قرار است درست صد صال پس از سالگرد مرک او به کمک هنرمند های دیگر به اتمام برسد.نکته جالب آثار او این است که اعتقادی به خطوط راست نداشت زیرا این امر را غیر طبیعی می دانست و فکر می کرد در طبیعت خط راستی نداریم که بخواهیم در آثارمان آن ها را به کار ببریم.برای ساخت برج های ساگرادا هم از اشکال جالب عجیبی استفاده کرده بودکه در چهل کیلو متری شهر بارسلونا قرار دارد.ارتفاع این برج به صد متر هم می رسد که در تمام شهر دیده می شود . هم چنین در این شهر مجسمه هایی که زندگی حضرت عیسی و مریم مقدس را نشان می دهد وجود دارد که آن ها نمای بیرونی ساگرادا نیز به شمار می آیند.هم چنین این اثر در سازمان جهانی یونسکو ثبت شده است و به طور میانگین دومیلیون پانصد هزار نفر از آن دیدن می کنند.نزدیک ترین ایستگاه مترو به این کلیسا ساگرادا نام دارد.


اگر برای شروع گشت و گذار از ما می پرسید که چگونه  تور اسپانیای خود را شروع کنیم بدانید پیشنهاد ما خیابان لارامبلا است که معروف ترین خیابان بارسلونا ست.همچنین این خیابان شلوغ ترین خیابان شهر نیز است و این خیابان به میدانی به نام کاتالونیا که دقیقا مرکز این شهر است منتهیمی شود. یک بلوار پهن که برای پیاده ها ساخته شده که واقعا فرهنگ مردم کاتالونیا را به خوبی نشان می دهد.در اطراف آن مراکز فرهنگی، سالن های تئاتر و ساختمان‌هایی وجود دارند که معماری آن منحصر به فرد و شگفت آور است.این خیابان در شب نیر ساکت نیست و شب ها نیز زنده است.

قیمت تور اسپانیا شما بستگی به این دارد که چه میزان بخواهیددر طول سفر هزینه نمایید . بخش های مختلفی را در حین سفر مشاهده خواهید کرد که برای استفاده از انها باید هزینه نمایید و همین هزینه ها می تواند قیمت نهایی سفر شما را بالا ببرد.دکه‌های سوغاتی‌فروشی، نقاش‌های خیابانی، پانتومیست‌های دوره‌گرد و رستوران و کافه‌ جور‌واجور از دیگر ویژگی های آن خیابان هست. و اگر می خواهید شب را در بارسلونا لذت ببربد در این خیابان غذا های دریایی بخورید. از دیگر ویژگی های ای خیابان کاخ کاتالونیا، بنای یاد بود کولوم(بمجسمه کریستف کلمب) است که به سمت قاره ی آمریکا است. اگر می خواهید به این خیابان برسید می توانید از ایستگاه متروی کاتالونیا یا (لیسِئو) استفاده کنید.

در نهایت پیشنهاد ما برای اینکه قیمت نهایی تور اسپانیای شما مناسب تر تمام شود این است که اگر می توانید به صورت تور لحظه آخری به این کشور سفر نمایید و یا از مجری مستقیم تور اسپانیا استفاده نمایید.
کاسا میلا شاهگار عجیب دیگری از گائودی است که ی سال های ۱۹۰۵ تا ۱۹۱۰ برای یک خانواده ای سرشناس به نام میلا طراحی شده است و طبیعتا نام آن نیز به این علت برای این بنا انتخاب شده است.

 

در برنامه تور ارزان اسپانیا از این مناطق دیدن نمایید

اسپانیا در جنوب غربی قاره اروپا و در نزدیکی کشورهای فرانسه و پرتغال قرار دارد. این کشور از کشورهای اتحادیه اروپا است از زیباترین و توریستی ترین کشورهای اروپا است. بعد از فرانسه، اسپانیا دومین کشور بزرگ اروپا از نظر وسعت است. شهرت این کشور بیشتر برای آثار باستانی، بناهای تاریخی و زیبایی های طبیعی آن است. اسپانیا، پیشینه تاریخی بیشتری نسبت به سایر کشورهای اورپایی دارد.

این کشور دیرینه دار همیشه در طول تاریخ تحت سلطنت و حکومت پادشاهان مختلف آفریقایی، اعراب و اروپایی های قرار داشته است. حکومت اسپانیا، حکومت سلطنت مشروطه است. پارلمان این کشور از مجلس سنا ومجلس وکلا تشکیل شده است.اسپانیا آب و هوای متغیری دارد. جنوب شرق اسپانیا، تابستان های داغ و زمستان های معتدل مدیترانه ای دارد. مناطق خشک مرکزی آن نیز تابستان های گرم و داغ و زمستان های سرد و خشک دارند. مناطق کوهستانی نیز تابستان های خنک دارند.

 

بارسلونا از شهرهای محبوب و پرگردشگر اسپانیا است. این شهر بر روی فلاتی به مساحت ۱۷۰ کیلومتر مربع قرار گرفته است. بارسلون شهری تاریخی است که قدمتی در حدود ۲ هزار سال دارد. از این رو سازه ها و بناهای تاریخی بسیاری در این شهر هست که افراد مختلف را از کشورهای مختلف جهان به سمت خود می کشاند.در ادامه برخی از جاذبه های این شهر را ذکر می¬کنیم.

اگر قصد سفر به تور اسپانیا را دارید این مطلب می¬تواند به شما کمک کند.مون‌جوییک از مکانهایی است که در سفر به بارسلونا باید ببینید. مون جوییک پارک زیبایی در دامنه‌ کوه مون‌جوییک است که می¬تواند یک روز خاطره انگیر را برایتان رقم بزند. علاوه بر چشم اندازهای کم نظیر آن، موزه‌ها و گالری‌های هنری نیز در آن جا به چشم می خورند. موزه‌ هنر ملی کاتالونیا، موزه‌ کاشا فروم ، گالری المپیک بارسلونا، بنیاد میرو از جمله مکان¬های دیدنی این منطقه هستند.

بنیاد میرو؛ موزه‌ای است که نقاشی‌ها، مجسمه‌ها و سرامیک‌کاری‌های خوآن میرو هنرمند معروف اهل بارسلونا در آن به نمایش گذاشته شده است. در این گشت و گذار می¬توانید سری به فواره‌ جادویی مون‌جوییک هم بزنید که با نور و موزیک زیبایش شما را سرگرم خواهد کرد. همچنین می‌توانید با تله‌کابین خود را به قلعه‌ مون‌جوییک در بالای تپه برسانید. تابستان‌ها سینمای روبازی اینجا برپا می‌کنند و فیلم‌ها را روی دیوار قلعه نمایش می‌دهند. از دیگر جاذبه های تور لحظه آخری اسپانیا می¬توان به ساگرادا فامیلا، ورزشگاه نیوکمپ، خیابان لامبلاردا، پارک گوئل، منطقه گوتیک، ساحل بارسلونتا و موزه هنر ملی کاتالونیا اشاره کرد.

 

 

از دیگر مقالات ما دیدن فرمایید :

تور فرانسه , مجری مستقیم تور فرانسه , تور لحظه آخری فرانسه , قیمت تور فرانسه , تور ارزان فرانسه , تور فرانسه نوروز ۹۶ , تور ایتالیا , مجری مستقیم تور ایتالیا , تور لحظه آخری ایتالیا , قیمت تور ایتالیا , تور ارزان ایتالیا , تور ایتالیا نوروز ۹۶ , تور اسپانیا , مجری مستقیم تور اسپانیا , تور لحظه آخری اسپانیا , قیمت تور اسپانیا , تور ارزان اسپانیا , تور اسپانیا نوروز ۹۶ , تور اروپا , مجری مستقیم تور اروپا , تور لحظه آخری اروپا , تور ارزان اروپا , قیمت تور اروپا , تور اروپا نوروز ۹۶ , تور ارمنستان , مجری مستقیم تور ارمنستان , تور لحظه آخری ارمنستان , قیمت تور ارمنستان , تور ارزان ارمنستان , تور ارمنستان نوروز ۹۶ , تور گرجستان , مجری مستقیم تور گرجستان , تور لحظه آخری گرجستان , قیمت تور گرجستان , تور ارزان گرجستان , تور گرجستان نوروز ۹۶ , تور بلغارستان , مجری مستقیم تور بلغارستان , تور لحظه آخری بلغارستان , تور ارزان بلغارستان , قیمت تور بلغارستان , تور بلغارستان نوروز ۹۶ , تور قبرس , مجری مستقیم تور قبرس , تور لحظه آخری قبرس , تور ارزان قبرس , قیمت تور قبرس , تور قبرس شمالی , تور قبرس جنوبی , تور قبرس اروپایی , قیمت تور قبرس شمالی , قیمت تور قبرس اروپایی , قیمت تور قبرس جنوبی , تور لحظه آخری , تور نوروز ۹۶

درباره adminsazan

3 دیدگاه در قیمت تور اسپانیا را از ما بخواهید | تور ارزان اسپانیا
 1. لا کونچا یکی از بهترین شهرهای ساحلی،نه تنها در اسپانیا بلکه در اروپاست.گردشگران در این شهر به موج سواری میپردازند و در تفرجگاههای زیبای ساحلی و رستوران های عالی از مناظر زیبای ساحلی لذت میبرند.

 2. پارک بزرگی روی تپه‌ «ال کارمل» که طراحش گائودیِ معروف است و طی سال‌های ۱۹۰۰ تا ۱۹۱۴ ساخته شده. تزئینات فراوان و سازه‌های معماریِ گائودی، گوئل را تبدیل به موزه‌ای از آثار او کرده؛ این پارک جادویی پر از مجسمه‌ها، پیکره‌های عجیب و جالب و کاشی‌کاری‌های خیره‌کننده است. در ورودی پارک اژدهایی از جنس موزاییک قرار گرفته که از کارهای معروف گائودی است. مسیرهای پیاده‌روی با تخته‌سنگ‌ها و ستون‌هایی که انگار از زمین مثل درخت بیرون زده‌اند، تزیین شده و سازه‌هایی با طراحی‌های عجیب در آن به یادگار مانده. گوئل جزء میراث جهانی یونسکو است و دیدنی‌های آن تمام‌نشدنی‌اند. ساختمان بزرگی هم بالای پارک ساخته شده که از تراس آن می‌توان شهر را دید. از سال ۲۰۱۳ شهرداری بارسلونا پارک را به دوبخش رایگان و پولی تقسیم کرده که برای ورود به بخش دوم باید بلیط تهیه کنید. از متروی «لِسِپز» یا «والکارکا» می‌توانید به پارک برسید. اگر نمی‌خواهید پیاده از تپه بالا بروید از اتوبوس شماره‌ ۲۴ استفاده کنید.

 3. اسپانیا در سال ۱۹۸۶ به جرگه کشور‌های اتحادیه اروپا پیوسته است. اسپانیا کشوری توسعه یافته است و نهمین قدرت اقتصادی دنیا و پنجمین قدرت اقتصادی اروپا محسوب می‌شود.

  تاریخ
  اسپانیا دارای تاریخی بسیار کهن و قدیمی است که اعصار پیش از تاریخ را نیز در برمی‌گیرد. اسپانیای تحت تصرف امپراطوری روم نیز از مهمترین مناطق امپراطوری محسوب می‌شد.

  مجموعه بناهای تاریخی الحمرا در گرانادا، یادگار دوران حاکمیت مسلمانان در اسپانیا

  در قرون وسطی اسپانیا تحت تسلط ژرمن‌ها در آمد و چند قرن بعد به طور کامل توسط مسلمانان فتح شد. در سال ۱۴۹۲ دوره حاکمیت مسلمانان در اسپانیا خاتمه یافت و در همین سال کریستف کلمب با استعانت نیروی دریایی اسپانیا قاره آمریکا را کشف کرد.

  کشف قاره آمریکا مقدمه‌ای شد برای تشکیل امپراطوری اسپانیا و بسط سلطه استعماری در این قاره اسپانیا در سده‌های شانزدهم و هفدهم قدرتمندترین کشور اروپا محسوب می‌شد، اما وقوع جنگ‌های مکرر این کشور را تضعیف کرد.

  در سال‌های آغازین قرن نوزدهم نیز کشور‌های آمریکای جنوبی موفق شدند طی مبارزات خود از سلطه اسپانیا خارج شوند. در سال‌های میانی قرن بیستم و پس از شکست جمهوریخواهان در جنگ‌های داخلی اسپانیا، ژنرال فرانکو حکومت را در این کشور در دست گرفت و قریب به سه دهه این کشور را مستبدانه اداره کرد.در سال ۱۹۸۶ – ۱۱ سال پس از مرگ فرانکو – اسپانیا به اتحادیه اروپا پیوست و دوران جدیدی از تاریخ این کشور آغاز شد.


[بالا]

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *