برای شما که می خواهید با تور اروپا به کشورهای اروپایی سفر کنید در این مطلب از بین تورهای اروپایی، تور فرانسه را انتخاب کرده ایم. سعی کرده ایم جاذبه های گردشگری این کشور را برای شما مورد معرفی قرار دهیم. از بین شهرهای آن، شهر یا بهتر است بگوییم روستای شامونیکس را مورد معرفی قرار داده ایم. امیدواریم بتوانیددر قالب تور های ارزان و یا در قالب تور لحظه آخری فرانسه بتوانید به این کشور زیبا سفر کنید و از جاذبه های گردشگری آن بازدید کنید.ایان نوروز نیز نزدیک است و شما اگر قصد سفر به اروپا را دارید می توانید از تور فرانسه نوروز ۹۶ استفاده نمایید و خاطرات رویایی را برای خودتان رقم بزنید.


اگر به ورزشهای زمستانی مانند اسکی علاقه دارید ما سفر به شامونیکس فرانسه را پیشنهاد می کنیم. در واقع موقعیت شامونیکس در قلب کوههای آلپ باعث شده است شرایط ورزشهای زمستانی مهیا شود.

معرفی شامونیکس برای گردشگران به سال ۱۹۲۴ برمی گردد، بعد از المپیک زمستانی.
شما می توانید در شامونیکس ورزش های اسکی، بازی های برفی، هاکی روی یخ، یخ وردی و … را انجام دهید.

علاقه مندان به سوار شدن تلکابین به کوههای مونت بلانک شامونیکس بروید و از چشم اندازهای زیبای آن لذت ببرید.

حتما د ربرنامه تور فرانسه نوروز ۹۶ رفتن به شامونیکس را بگنجانید. در شامونیکس امکانات رفاهی زیادی وجود دارد که با هر توان مالی می توانید در شامونیکس اقامت کنید و لحظات تکرار نشدنی در آنجا سپری کیند.

تور فرانسه نوروز ۹۶ به یاد ماندنی را برای خود رقم بزنید

پس به پیشنهاد ما در خصوص مسافرت  و بازدید از جاذبه های گردشگری شامونیکس فکر کنید و سعی کنید با تورهای لحظه آخری و یا با تور ارزان قیمت فرانسه که رفتن به شامونیکس را در برنامه گردشگری خود دارند به این کشور اروپایی بروید و از لذت سفری پر خاطره بی نصیب نمایند. گفتنی است برای رفتن به شامونیکس از لباسهای گرم استفاده کنید چرا که این شهر اغلب برفی است و باید در طول سفر مراقب سلامتی خود باشید تا با خیال راحت به گشت و گذار بپردازید.

 

معرفی شهر مارسی فرانسه

فرانسه یکی از قطب های مهم گردشگری در قاره اروپا است. تمامی شهرهای کشور فرانسه قابلیت های گردشگری دارند و از جمله شهرهای کشور فوق در بحث گردشگری شهر مارسی است که به زبان انگلیسی با عنوان Marseilles نوشته و خوانده می شود. ما در این مطلب سعی کرده ایم تا مارسی و جاذبه های گردشگری مارسی را برای شما مورد معرفی قرار دهیم.
در ابتدا باید بدانید که مارسی یکی از شهرهای بندری در این کشوراست. و یکی از پرجمعیت ترین و قدیمی ترین شهرهای کشور است. این شهر ساحلی علاوه بر داشتن سواحل زیبا، یک شهر تاریخی هم هست که اماکن تاریخی زیادی هم برای جذب گردشگر دارد. در شهر مارسی، رستورانهای و بناهای زیادی وجود دارد که توریستهای می توانند اوقات خوبی را در آنها سپری کنند. نکته مهمی که در شهر مارسی  وجود دارد آن است که در این شهر هتل ها و مسافرخانه های زیادی وجود دارد که مسافران با بودجه های اقتصادی مختلف را جوابگو هستند.

یکی از مناطق دیدنی شهر مارسی در کشور ، قلعه شاتو است. قلعه شاتو در جزیره If در نزیکی مارسی واقع است. از نظر ساختاری این قلعه مربع شکل است و سه بارو هم دارد. هر کسی که می خواهد سبک اصیل معماری فرانسه را ببیند می تواند از این قلعه دیدن کند. این قلعه ۲۸ متر ارتفاع دارد و بسیار دیدنی است.

در سفر به شهر مارسی حتما از کلیسای جامع نتردام دولاگارد دیدن کنید. از نظر قدمت تاریخی ساخت این کلیسا به قرن نوزدهم بر می گردد. این کلیسا مانند قصرهای سلطنتی طراحی شده و آثار زیبایی در آن وجود دارد که به شما پیشنهاد می کنیم در سفر با تور فرانسه نوروز ۹۶ از این کلیسا و سبک معماری آن و همینطور از اشیا قدیمی آن بازدید کنید.

پیشنهاد می کنیم از شهر ساحلی مارسی و جاذبه های گردشگری آن دیدن کنید.

 

 

از دیگر مقالات ما دیدن فرمایید :

تور فرانسه , مجری مستقیم تور فرانسه , تور لحظه آخری فرانسه , قیمت تور فرانسه , تور ارزان فرانسه , تور فرانسه نوروز ۹۶ , تور ایتالیا , مجری مستقیم تور ایتالیا , تور لحظه آخری ایتالیا , قیمت تور ایتالیا , تور ارزان ایتالیا , تور ایتالیا نوروز ۹۶ , تور اسپانیا , مجری مستقیم تور اسپانیا , تور لحظه آخری اسپانیا , قیمت تور اسپانیا , تور ارزان اسپانیا , تور اسپانیا نوروز ۹۶ , تور اروپا , مجری مستقیم تور اروپا , تور لحظه آخری اروپا , تور ارزان اروپا , قیمت تور اروپا , تور اروپا نوروز ۹۶ , تور ارمنستان , مجری مستقیم تور ارمنستان , تور لحظه آخری ارمنستان , قیمت تور ارمنستان , تور ارزان ارمنستان , تور ارمنستان نوروز ۹۶ , تور گرجستان , مجری مستقیم تور گرجستان , تور لحظه آخری گرجستان , قیمت تور گرجستان , تور ارزان گرجستان , تور گرجستان نوروز ۹۶ , تور بلغارستان , مجری مستقیم تور بلغارستان , تور لحظه آخری بلغارستان , تور ارزان بلغارستان , قیمت تور بلغارستان , تور بلغارستان نوروز ۹۶ , تور قبرس , مجری مستقیم تور قبرس , تور لحظه آخری قبرس , تور ارزان قبرس , قیمت تور قبرس , تور قبرس شمالی , تور قبرس جنوبی , تور قبرس اروپایی , قیمت تور قبرس شمالی , قیمت تور قبرس اروپایی , قیمت تور قبرس جنوبی , تور لحظه آخری , تور نوروز ۹۶

درباره adminsazan

4 دیدگاه در تور فرانسه نوروز ۹۶ با بهترین شرایط
 1. ایا از طریق خریدن ملک یا خانه میتوان اقامت دائم فرانسه را گرفت ؟
  طبق قوانین کنونی این امکان وجود ندارد و بدون داشتن اقامت معمولی نمیتوانید در بیشتر کشور های اروپایی خانه بخرید

 2. د رمورد تحصیل در فرانسه گفتم چندتا مطب بگم شاید بدرد کسی بخوره :

  مدرک DELF و بدنبال آن DALF دو مدرکی هستند که توسط وزارت امور خارجه فرانسه به افرادی که امتحانات مربوط به این مدارک را با موفقیت پشت سر بگذرانند و نمره قبولی را بگیرند اعطا میگردد.
  بعد از یادگیری زبان اولین قدم برای وارد شدن به دانشگاه ها فرانسه درخواست پذیرش است .
  سفارت فرانسه در ایران، ویزای مورد نیاز دانشجویان را «ویزای اقامت درازمدت» اعلام کرده است.
  افرادی که واجد شرای این ویزا دانشجویانی هستند که بیش از ۳ ماه در فرانسه اقامت خواهند کرد و با توجه به نوع ویزایشان می‌توانند کارت اقامت موقت یکساله و احتمالاً قابل تمدید بگیرند.

 3. دشتها : دو سوم مساحت کل

  رشته کوههای اصلی: آلپ که قله آن مون بلان بلند ترین قله اروپای باختری ۴٨٠٧ متر ارتفاع دارد) پیرنه، ژورا، آردن، رشته کوه مرکزی وله وژ.

  ساحلهای مرزی : سواحل مرزی فرانسه را به چهار دریا متصل می کنند (دریای شمال، دریای مانش، اقیانوس اطلس و دریای مدیترانه).

  فرانسه دارای ۵۵٠٠ کیلومتر ساحل مرزی است.

  وضعیت آب و هوای فرانسه

  فرانسه از آب و هوایی معتدل و چهار فصل برخوردار است که بر حسب نواحی کمی متفاوتند:

  برتانی و نورماندی : آب و هوای اقیانوسی مرطوب ( زمستان ملایم ٧ درجه و تابستان خنک ١۶ درجه)

  اکیتن : آب و هوای اقیانوسی و مدیترانه یی ( زمستان ۵ درجه و تابستان ٢٢ درجه با بارانهای فراوان در بهار)

  شرق و شمال غرب : آب و هوای نیمه قاره یی زمستان سرد و برفی: ١ درجه و تابستان گرم و توفانی : ٢٠ درجه)

  جنوب : آب و هوای مدیترانه یی ( زمستان ملایم ۶ درجه و تابستان گرم: ٢٠درجه)

  ویژگی آب و هوا در مناطق کوهستانی زمستان طولانی و برفی و تابستانی گرم و توفانی با تفاوتهای بزرگ بسته به دامنه ها و عوامل ریز آب و هوایی است.

 4. با تشکر از مطلب خوبتون


[بالا]

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *