اگر شما هم علاقه مند به سفرهای خارجی هستید و می خواهید اقدام به سفر با تور ارمنستان نوروز ۹۶ نمایید بهتر است قبل از هر چیزی کمی با این کشور بیشتر آشنا شوید.
ارمنستان گزینه مناسبی برای مهاجرت ایرانیان است. هزینه زندگی در ارمنستان بسیار پایین است و جرم و جنایت در این کشور به صفر نزدیک است. آب و هوای این کشور نیز برای زندگی مناسب است. مردم این کشور بسیار مهمان نواز هستند. به دلایل گفته شده، انگیزه ی قوی برای مهاجرت به این کشور وجود دارد. پیش از فروپاشی جمهوری شوروی، ارمنستان از پیشرفته ترین و مدرن ترین بخش های این جامعه محسوب می¬شد. پس از گذشت سالها از استقلال ارمنستان، امروزه میتوانید با کمترین هزینه ها، زندگی مرفه و بی دغدغه ونیز تحصیل مناسبی در این کشور داشته باشید. برای افراد که از غرب به ارمنستان سفر میکنند، پایین بودن هزینه ها چیزی است که ارمنستان را به بهشت تبدیل می¬کند.

جوانان ارمنی در سن پایینی ازدواج میکنند و خانواده ها به راحتی میتوانند بر فرزندان خود نظارت کنند. کار کردن در ارمنستان هم شبیه به ایران است. ارامنه علاقه ای به شرکت در کارهای دسته جمعی ندارند و در کارهای تک نفره بسیار موفق هستند.برای رفتن به تور ارمنستان پیشنهاد می کنیم از آزانس هایی خدمات دریافت نمایید که به صورت مجری مستقیم کار می کنند.
اگر در بهترین جای ایروان خانه اجاره کنید، هزینه ای حدود ۱۵۰۰ دلار خرج میکنید. هر قدر که از محله های خوب ایروان فاصله بگیرید، هزینه ها از ۵۰۰ دلار به ۱۰۰ دلار در ماه خواهد رسید. هزینه خوراکی ها در مقایسه با کشورهای زیادی از جمله ایران نیز پایین تر است. صرف شام در بهترین رستوران در ایروان چیزی حدود ۵ دلار تمام می¬شود!! شاید تنها دلیلی که ارمنستان مملو از بازنشستگان اروپایی نشده، سرمای بیش از حد آن در زمستانها باشد. البته هوای سایر فصل ها معتدل و مناسب است. مردم این کشور فرهنگی غنی دارند. بیشتر مردم آن ارمنی هستند و اندکی از افراد نیز از قومیت های دیگر در این کشور زندگی میکنند. زبان ارمنی که زبان اصلی این کشور است خود تلفیقی از زبانهای هندی، روسی و اروپایی است.به نظر میرسد با توجه به ارزان بودن اقامت در این کشور یکی از بهترین گزینه ها برای سفر نوروزی باشد. شما جهت رفتن به تور ارمنستان نوروز ۹۶ می توانید از  خدمات آژانسهای معتبر در این زمنیه استفاده نمایید.


بیشترشهروندان ارمنستان به زبان روسی نیز تسلط کافی دارند و امروزه با توجه به سیاست هایی که در صنعت گردشگری اعمال شده و با توجه به دسترسی مردم به اینترنت، به زبان انگلیسی نیز تسلط دارند. اینترنت در این کشور بسیار در دسترس است اما به نسبت گران است. قیمت خدمات از جمله آب ، برق، تلفن و نیز خدمات پزشکی از ایران ارزان¬تر است. این کشور به علت موقعیت جغرافیایی ویژه،به یکی از کشورهای مهم در منطقه تبدیل گشته است.

 

در تور ارمنستان نوروز ۹۶ به این نقاط بروید
دره گل ها؛ دره گل ها درشمال شرقی شهرایروان دردامنه کوه واقع شده است. از خصوصیات منحصر به فرد این دره زیبا، طبیعت بکر و سرسبزکوهستانی ان است که در تابستان مملو از گل و گیاهانی زیباو درزمستان باانبوهی ازبرف پوشیده می¬شود وازمکان¬های اصلی توریستی- تفریحی درطول سال می باشد. از مکان¬های تفریحی رفاهی این مجموعه می¬توان مجموعه های ورزشی ،رستوران هاو هتلها را نام برد.همچنین پیست اسکی که طول آن۷ کیلومتر است درسال ۲۰۰۴ تله سیژ این مجموعه را باز سازی کرده و تعداد ایستگاه های ان را افزایش دادند.

مجموعه کلیساهای زیادی رادر این دره مشاهده می کنیم .۴ کلیسای بزرگ و۲ کلیسای کوچک در این دره قرار گرفته اند.نام کلیسای اصلی گریکور مقدس است و درسال ۱۰۱۳ میلادی ساخته شده است .در محوطه بیرونی این کلیسا مقبره بنیانگذار آن،گریکذ وهمچنین سنگهای صلیبی قرن ۱۲و۱۳ قرار گرفته اند ونیز آرامگاه ۲ پادشاه ارمنی که در با جنگ سلجوقیان جان باخته اند، درون این مجموعه قرار گرفته است.
دریاچه سوان؛ این دریاچه زیبا از وسیع ترین دریاچه های اب شیرین دنیا از جهت ارتفاع نسبت به سطح دریا است. این دریاچه بی نظیردرمرکز کشور ارمنستان و در استان Gegharkunic واقع شده است. از منطقه سوان می توان به عنوان یکی از اصلی ترین مناطق اکو توریستی در ارمنستان یاد کرد. آب این دریاچه عموما ازرودخانه ها و چشمه هایی که درزیر آن جریان دارند بوجود آمده و از آن-ها تغذیه می کند. تنها یک رودخانه از این دریاچه سرچشمه می گیرد که نام آن هزاردان است و به دریاچه ایروان می ریزد. ارتفاع این دریاچه ۲۰۰۰ متر از سطح دریا است ومساحت آن ۹۴۰ کیلومتر مربع میباشد .

طی سال های اخیر سطح آب آن ۱۹ متر کاهش یافته که اگر این روند ادامه پیدامی کرد به زودی این دریاچه به کلی نابود می¬شد. یه یاری ساخت تونل ارپا سوان اب ابنبار به دریاچه وصل شد و به همین سبب سطح آب آن همه ساله در حال بالا آمدن و افزایش است. این دریاچه دارای ما¬های متنوعی است که از مهمترین آن¬ها می توان به ایشخان وسیگا اشاره داشت. درشمال دریاچه سوان رشته کوه Geghama قرارگرفته است که نام یکی از نوادگان پدر قوم ارمنی است ودرگذشته دریاچه سوان نیز به همین اسم شهرت داشته است. دراطراف دریاچه سوان مراکز تفریحی وتوریستی بسیاری وجود دارد که از ساحل شنی مجموعه پارک ابی مجموعه سوارکاری وزمین تنیس وسوییت های اقامتی درساحل می باشد.

در تور ارمنستان نوروز ۹۶ به این مکان بروید :
ساختمان اپرا؛یکی ازشاهکار های معماری شهر ایروان و جهان است و از ۱۰ سالن اپرای برتر دنیا می باشد. این ساختمان متشکل از ۲ بخش اصلی است که سالن غربی آن سالن فیل هار مونیک به نام Aram kachatorian و سالن شرقی آن سالن اپرا وباله به نام Alexander spendiarian می باشد. این ساختمان با طراحی و نظارت مستقیم معمار معروف Alexander Tamanian ساخته شده است.

این معمار به سبب ساخت این بنای باشکوه در سال ۱۹۳۶ در نمایشگاه بین المللی پاریس مدال طلای معماری را دریافت کرده و اولین برنامه ای که در ان اجرا شده درسال ۱۹۳۲ بوده است. این مجموعه از سالهای پیشین تبدیل به یکی از مراکز مهم توریستی شده است. زیرا هنرمندان معروف بسیاری جهت برگزاری کنسرتهای موسیقی درساختمان اپرا به ارمنستان سفر می کنند واز آنها استقبال خوبی می¬شود. مراکز تفریحی بسیاری دراطراف ساختمان اپرا تاسیس شده که بازدیدکنندگان از این امکانات مخصوصا در فصل تابستان استفاده می نمایند .

 

 

 

از دیگر مقالات ما دیدن فرمایید :

تور فرانسه , مجری مستقیم تور فرانسه , تور لحظه آخری فرانسه , قیمت تور فرانسه , تور ارزان فرانسه , تور فرانسه نوروز ۹۶ , تور ایتالیا , مجری مستقیم تور ایتالیا , تور لحظه آخری ایتالیا , قیمت تور ایتالیا , تور ارزان ایتالیا , تور ایتالیا نوروز ۹۶ , تور اسپانیا , مجری مستقیم تور اسپانیا , تور لحظه آخری اسپانیا , قیمت تور اسپانیا , تور ارزان اسپانیا , تور اسپانیا نوروز ۹۶ , تور اروپا , مجری مستقیم تور اروپا , تور لحظه آخری اروپا , تور ارزان اروپا , قیمت تور اروپا , تور اروپا نوروز ۹۶ , تور ارمنستان , مجری مستقیم تور ارمنستان , تور لحظه آخری ارمنستان , قیمت تور ارمنستان , تور ارزان ارمنستان , تور ارمنستان نوروز ۹۶ , تور گرجستان , مجری مستقیم تور گرجستان , تور لحظه آخری گرجستان , قیمت تور گرجستان , تور ارزان گرجستان , تور گرجستان نوروز ۹۶ , تور بلغارستان , مجری مستقیم تور بلغارستان , تور لحظه آخری بلغارستان , تور ارزان بلغارستان , قیمت تور بلغارستان , تور بلغارستان نوروز ۹۶ , تور قبرس , مجری مستقیم تور قبرس , تور لحظه آخری قبرس , تور ارزان قبرس , قیمت تور قبرس , تور قبرس شمالی , تور قبرس جنوبی , تور قبرس اروپایی , قیمت تور قبرس شمالی , قیمت تور قبرس اروپایی , قیمت تور قبرس جنوبی , تور لحظه آخری , تور نوروز ۹۶

 

 

درباره adminsazan

3 دیدگاه در تور ارمنستان نوروز ۹۶ با بهترین شرایط ممکن
 1. نام بومی این کشور در زبان ارمنی هایک می‌باشد که در سده‌های میانه با افزودن پسوند فارسی ستان (به معنای سرزمین) به هایاستان تغییر یافت. این نام به طور سنتی از نام هایک، بنیان گذار افسانه ای ملت ارمنی و نتیجهٔ نتیجهٔ نوح پیامبر، گرفته شده است که بر اساس نوشتهٔ موسی خورنی، تاریخ نویس ارمنی، در سال ۲۴۹۲ قبل از میلاد بل پادشاه بابل را شکست داد و ملت ارمنی را در منطقهٔ آرارات بنیان گذاشت. زبان ارمنی، زبان رسمی کشور ارمنستان است.

 2. اگر دوست دارید این کشور را بیشتر بشناسید و با جاذبه های آن آشنا شوید، این مطلب را مطالعه کنید.

  چقدر با کشور ارمنستان آشنا هستید؟ اگر دوست دارید این کشور را بیشتر بشناسید و با جاذبه های آن آشنا شوید، این مطلب را مطالعه کنید.

  ۱. کلیسای جامع Etchmiadzin

  جاذبه های توریستی ارمنستان,جاهای دیدنی ارمنستان

  اگرچه ساخت این کلیسا به ۳ قرن بعد از میلاد بر می گردد، ولی ساختمان آن هنوز پابرجاست. این کلیسا تنها از سنگ ساخته شده و در ساختار آن از ساروج استفاده ا نشده است. اگر به تاریخ و فرهنگ مردم ارمنستان علاقمند هستید، حتما سری به این کلیسا بزنید.

 3. اهمیت استراتژیک ارمنستان

  پس از جنگ جهانی دوم اهمیت استراتژیک ارمنستان کاسته نشد و برای مقابله با تهاجم احتمالی ناتو از طریق ترکیه صد ها واحد از نیروهای نظامی متعارف بلوک شرق در ارمنستان استقرار یافته اند. پس از فروپاشی شوروی و ایجاد کشور های مشترک المنافع هر چند احتمال تقابل میان نیروهای روسیه و غرب تا حد زیادی کاهش یافته است ولیکن با توجه به این امر که مرز میان ارمنستان و ترکیه هنوز نیز یکی از اصلی ترین محل های تلاقی بزرگترین قدرت های هسته ای جهان یعنی جامعه مشترک المنافع و ناتو می باشد، پس می توان گفت از اهمیت استراتژیکی ارمنستان از این نظر کاسته نشده است. از سوی دیگر مسائل جدیدی ک مطرح شده که اهمیت استراتژیکی ارمنستان را برای امنیت ملی کشورهای منطقه دو چندان کرده است. یکی از این مسائل که می تواند بر روی امنیت ملی روسیه و برخی دیگر از کشور های منطقه تاثیر مستقیم داشته باشد طرح تئوری پان تورانیسم است که بر اساس آن کلیه ممالک ترک زبان از مرزهای چین تا بالکان با یکدیگر متحد شده و امپراتوری بزرگی را تشکیل می دهند که کلیه ترک زبان ها را تحت یک پرچم واحد گرد می آورد. طبیعی است که تحقق یک چنین اندیشه ای باعث ایجاد یک امپراتوری بزرگ ترک در اوراسیا شده و کلیه معادلات استراتژیک را در منطقه به هم خواهد ریخت و تاثیر قابل توجهی بر امنیت ملی تمامی کشور های منطقه خواهد داشت. در این میان تنها کشوری که جلوی تحقق یک چنین اندیشه ای را می گیرد جمهوری ارمنستان است که همچون کمربندی بین ترکیه و جمهوری ترک زبان قفقاز و آسیای مرکزی قرار گرفته و ارتباط آنان را مختل نموده است.


[بالا]

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *