کشور گرجستان بنا به داشتن جاذبه های توریستی فراوان یکی از مراکز گردشگری در جهان است و اغلب هم قیمت تور گرجستان بنا به ارائه خدماتی که به مشتریان می دهند ممکن است متفاوت باشند. به عبارتی هزینه نهایی را باید بنا به نوع خدماتی که در آنها وجود دارند انتخاب کرد. بنابراین باید نوع خدماتی که در تور گرجستان ارائه می شود را هم مورد مقایسه قرار داد تا بتوان بهترین تور را برای سفر به این کشور انتخاب کرد و سفری پر خاطره را داشت.
اگر بخواهیم در مورد جاذبه های گردشگری آن  صحبت کنیم باید اذعان کنیم که در برخی از تورهای گرجستان، ممکن است بنا به بازدید از گنجینه های طلایی آن قیمت تور متفاوت باشد.

در ادامه باید اشاره کرد که در شهر تفلیس تعداد زیادی موزه وجود دارد که همه آنها بسیار زیبا هستند و ارزش بازدید را دارند. یکی از پرطرفدارترین موزه های کشور گرجستان موزه ملی گرجستان است که در خیابان سوم بولار «روستاولی» قرار دارد، در این موزه گنجینه های طلایی عتیقه را در معرض نمایش گذاشته اند. بنابراین پیشنهاد می کنیم اگر از دوستداران آثار هنری هستید، حتما به بازدید از گالری ملی هنر در خیابان یازدهم بولار روستاولی بروید. در مورد این موزه باید گفت که این گالری در مجاورت کلیسای کاشوتی قرار دارد و نکته ای که مد نظر اغلب بازدید کنندگان است آن است که محل برگزاری نمایشگاه دائمی آثار هنرمندان برجسته گرجستانی است، از جمله آثار هنرمندانی چون النه آخولدیانی، داویت کاکابادزه و لادوگر گودیاشویلی را می توان در این موزه دید.
شاید بتوان گفت که قیمت تور گرجستان بنا به بازدید از همه این اماکن دیدنی با هم فرق کند. اگر بخواهیم باز هم در مورد موزهای دیدنی این کشور برای شما صحبت کنیم باید گفت که یکی از موزها که ارزش نام بردن دارد، موزه هنرهای زیبا «شالوا آمیراناشویلی» در خیابان اول بولار به نام «لادو گودیاشویلی» است. در این موزه می توانید آثار به جا مانده از دوران مفرغ و همینطور دوران قرون وسطی را مشاهده کرد. این موزه برای مردمشناسان بسیار باارزش است.

یکی از مقاصد گردشگری برای اغلب توریستها و جهانگردان در اقصی نقاط جهان کشور گرجستان است. کشور گرجستان بنا به موقعیت متفاوت جغرافیایی که دارد از نظر طبیعی بسیار جذابیت دارد و بنا به اینکه دارای قدمت تاریخی کهن است، دارای اماکن تاریخی دیدنی است که در خود داستانهای زیادی را جا داده اند و به نوعی معرفی کشور گرجستان از طریق این اماکن صورت می گیرد. جالب است که کشور فوق دارای جاذبه های ایرانی – اسلامی زیادی است و شاید قرابت فرهنگی میان ایران و این کشور را برای بسیاری از گردشگران ایرانی جذاب کرده است. نا گفته نماند که از نظر تاریخی کشور گرجستان زمانی جزو خاک ایران بوده است که بنا به تحولات سیاسی از ایران جدا شده است.شما برای رفتن به تور ارزان گرجستان می توانید از آژانس هایی که به ارائه خدمات مجری مستقیم در این زمینه می پردازند استفاده نمایید.
از نظر موقعیت جغرافیایی کشور گرجستان باید گفت که کشوری است در شمال ایران و همسایه جمهوری آذربایجان و ارمنستان و روسیه است و بنا به اینکه در کنار دریای سیاه قرار دارد، به نوعی آب و هوایی شبیه مناطق شمال ایران دارد. کشور گرجستان سرزمینی زیبا و کوچک است که بین دو رشته کوه بلند و کوتاه قفقاز واقع شده است. یکی از شهرهای آن ، شهر تفلیس است که پایتخت کشور است و بسیار زیبا است.

 

در مورد موقعیت مکانی پایتخت کشور باید گفت که این شهر که در تقاطع شاهراه های آسیایی و اروپایی قرار دارد و بنا به اینکه تحولات تاریخی زیادی را از سر گذرانده است بسیار دیدنی است و در سفر به کشور گرجستان بازدید از جاذبه های توریستی تفلیس جزوی از برنامه تورهای گرجستان هستند. قدیمی ترین ترین بخش شهر تفلیس به عنوان پایتخت کشور ، باید گفت که آثاری از دوران باستان چیزی در حدود دویست سال پیش در خود جای داده است که بر تپه های مشرف به رود «کورا» قرار گرفته اند.
باید اشاره کرد که کشور گرجستان دارای زیبایی های خاص خود است که فقط در سفر به کشور گرجستان آنها را درک کرد.
کشور گرجستان که یکی از همسایگان ایران است و کشوری نیمه اروپایی نیمه اسیایی محسوب می شود دارای دیدنی های زیادی است و در واقع دیدنی های این کشور در چند دسته تقسیم بندی شده اند که برخی در رده دیدنی های طبیعی و برخی در رده دیدنی های تاریخی هستند که هر کدام جاذبه های خاص خود را دارند و هر گردشگری برای دیدنی های آن ارزش قایل است و در هر دسته ای که باشند انها را مورد بازدید قرار می دهند.

قبل از اینکه در مورد دیدنی های این منطقه برای شما صحبت کنیم باید بگوییم که گرجستان کشوری است واقع در شرق دریای سیاه و و بنا به این موقعیت جغرافیایی که دارد بسیار زیبا و دیدنی است و شاید به جرات بتوان گفت بیشتر دیدنی های آنجا نشات گرفته از همین موقعیت جغرافیایی اش هستند. در واقع توصیه می کنیم اگر به دنبال طبیعت زیبا هستید دیدنی های این کشور بهترین گزینه هستند.
مردم این کشور در مورد دیدنی هایش بر اساس افسانه ها معتقدند که سرزمین آنها، زمینی متعلق به خداوند بوده است که خدای مهربان آن را به مردم آنجا هدیه کرده است.
تنوع آب و هوایی کشور گرجستان بی نظیر است. باید گفت که چیزی بیش از دو سوم کشور  کوهستانی است بنابراین علاقه مندان به ورزش های زمستانی می توانند   سفر کنند و از دیدنی های آنجا در زمستان نهایت استفاده را داشته باشند. در ادامه صحبت از آب و هوایش باید گفت که بهترین سواحل دریای سیاه در کشور  قرار دارند و جزو بهترین دیدنی هایش هستند.
برای علاقه مندان به گل و گیاه یک خبر خوب داریم مینی بر اینکه، در منطقه آجارا  یک گلستان کم نظیر وجود دارد که در این گلستان گیاهان زیادی از سراسر دنیا گرد آوری شده و رشد و نمو می کنند.

 

قیمت تور گرجستان چقدر تمام می شود ؟

معمول است که قبل از مسافرت رفتن یک برآورد هزینه ای از آن سفر به عمل می آید تا دخل و خرج را بتوان هماهنگ کرد و در نتیجه سفری لذت بخش را داشت. این برآورد هزینه در مورد سفرهای خارجی و یا سفرهای گردشگری نیز وجود دارد. مثلا اگر شما در نظر دارید به کشور فوق سفر کنید باید هزینه سفر به آنجا را تخمین بزنید و این تخمین زدن از طرق مختلفی قابل حصول است. از جمله این روشها می توان به مراجعه به آژانسهای مسافرتی و یا مراجعه به اشخاصی که به تازگی به آنجا سفر کرده اند، اشاره کرد.


بعد از اینکه هزینه سفر به گرجستان را تخمین زدید و برنامه سفرتان اوکی شد نوبت به انتخاب دیدنی هایش می رسد. مهمترین شهر آنجا که دارای جاذبه های گردشگری زیادی است، تفلیس است. تفلیس پایتخت کشور است و دارای جاذبه های گردشگری زیادی است. ایرانیانِ بسیاری سفر به تفلیس را انتخاب می کنند تا بتوانند زیبایی های این شهر را مرود بازدید قرار دهند.

چگونه تور ارزان گرجستان را پیدا کنیم ؟

یکی از مهمترین نکات در برآورد هزینه سفر به این کشور همین مقاصد گردشگری  است. باید گفت تفلیس علاوه بر این از نظر طبیعی و تاریخی دارای دیدنی های زیادی است، برای مقاصد اقتصادی و سیاسی هم دارای مسافران زیادی است.اگر بخواهیم در مورد موقعیت جغرافیایی شهر تفلیس برای شما بگوییم باید عنوان شود که تفلیس در ۱۲۰ کیلومتری رشته کوههای قفقاز و ۲۵۰ کیلومتری دریای سیاه واقع شده است. می توان گفت که شرایط آب و هوایی شهر تفلیس متفاوت است چرا که آب و هوای آن تحت تاثیر دو هوای خشک از شرق و هوای مرطوب جنب قاره ای از غرب است.
در برآورد هزینه سفر به آنجا هزینه بازدید از اماکن دیدنی شهر تفلیس را هم بگنجانید. اماکن دیدنی تفلیس زیاد هستند. مثلا تندیس کارتلیس یا همان مادر گرجستان یکی از دیدنی های تفلیس است.

 

 

از دیگر مقالات ما دیدن فرمایید :

تور فرانسه , مجری مستقیم تور فرانسه , تور لحظه آخری فرانسه , قیمت تور فرانسه , تور ارزان فرانسه , تور فرانسه نوروز ۹۶ , تور ایتالیا , مجری مستقیم تور ایتالیا , تور لحظه آخری ایتالیا , قیمت تور ایتالیا , تور ارزان ایتالیا , تور ایتالیا نوروز ۹۶ , تور اسپانیا , مجری مستقیم تور اسپانیا , تور لحظه آخری اسپانیا , قیمت تور اسپانیا , تور ارزان اسپانیا , تور اسپانیا نوروز ۹۶ , تور اروپا , مجری مستقیم تور اروپا , تور لحظه آخری اروپا , تور ارزان اروپا , قیمت تور اروپا , تور اروپا نوروز ۹۶ , تور ارمنستان , مجری مستقیم تور ارمنستان , تور لحظه آخری ارمنستان , قیمت تور ارمنستان , تور ارزان ارمنستان , تور ارمنستان نوروز ۹۶ , تور گرجستان , مجری مستقیم تور گرجستان , تور لحظه آخری گرجستان , قیمت تور گرجستان , تور ارزان گرجستان , تور گرجستان نوروز ۹۶ , تور بلغارستان , مجری مستقیم تور بلغارستان , تور لحظه آخری بلغارستان , تور ارزان بلغارستان , قیمت تور بلغارستان , تور بلغارستان نوروز ۹۶ , تور قبرس , مجری مستقیم تور قبرس , تور لحظه آخری قبرس , تور ارزان قبرس , قیمت تور قبرس , تور قبرس شمالی , تور قبرس جنوبی , تور قبرس اروپایی , قیمت تور قبرس شمالی , قیمت تور قبرس اروپایی , قیمت تور قبرس جنوبی , تور لحظه آخری , تور نوروز ۹۶

درباره adminsazan

3 دیدگاه در قیمت تور گرجستان با شرایط ویژه | تور ارزان گرجستان
  1. گرجستان کشوری است در شرق دریای سیاه و یکی از دیدنی تر ین و زیباترین مناطق جهان محسوب می شود. در اسطوره های گرجی آمده است که این سرزمین بهترین و مرغوب ترین زمین است که هدیه خداست به مردم آن.افسانه های گرجی زیادی راجع به این موضوع وجود دارد که یکی ازآنها حاکی از این است که زمانی که خداوند زمین را بین مردم دنیا تقسیم می کرد گرجی ها در میهمانی جمع بودند وازدریافت زمین محروم می شوند و زمانی پی به این موضوع میبرند نزد خداوند میروند و از خدا میخواند که به آنها نیز زمینی بدهد ولی او نمی پذیرد پس آنها خداوند را در میهمانی خود دعوت می کنند و او می پذیرد وخداوند آنقدر از میمان نوازی آنها خرسند می شود که به مردم گرجستان آن قطعه از زمینی را که برای خود نگه داشته بود به مردم گرجستان هدیه میکند! کشور گرجستان سراسر آرامش حاصل خیزی ،اصالت و امنیت است و این ها نیزهدیه های ارزشمند از خداوند به مردم مهربان ودست و دلباز آن کشور است .

  2. کوه مقدس (Holy Mountain) یا متاتسمیندا تپه‌ای بلند است که بخش مرکزی تا غرب شهر تفلیس را فرا گرفته و دکل تلویزیون به طول ٢١٠ متر هم بر روی آن قرار دارد و یکی از برترین دیدنیهای تفلیس گرجستان و جاذبه های گردشگری گرجستان است. بالای تپه، پارک متاتسمیندا قرار دارد. یک پارک مجهز و تفریحی با مساحت یک کیلومتر مربع که بلندترین رولر کستر-قطارهای شهربازی که با سرعت زیاد و روی مسیر مارپیچ حرکت می‌کنند را با طول شصت متر، می‌توانید در آن ببینید و این پارک مرتفعترین پارک شهر تفلیس و یکی از بزرگترین و جذابترین پارکهاییست که هر روزه بیشترین تعداد بازدیدکننده را به خود جلب میکند. این پارک در ارتفاع ۸۰۰ متری سطح دریا واقع است در حالیکه خود شهر در ارتفاع متوسط ۴۳۰ متری قرار گرفته است. این مکان در فاصله تقریبی ۷.۵ کیلومتری از مرکز شهر واقع بوده و مسیر آنرا با سواری در عرض ۱۵ دقیقه میتوان طی نمود. البته کوتاهترین مسیر برای رسیدن به این پارک استفاده از تله کابین و یا قطار ریلی مخصوص این پارک است .

  3. تفلیس یکی از منحصربه فرد ترین پایتخت های دنیا می باشد.
    گرجستان توسط فرهنگ های مختلفی احاطه شده و بنابراین تمامی ویژگی های خوب را از آنها دستچین کرده است. روسیه در شمال، ترکیه در غرب، ارمنستان و ایران در جنوب و آذربایجان در شرق این کشور قرار دارند. شما در تفلیس می توانید آمیزه جالبی از تمامی این فرهنگ ها را ملاحظه بفرمائید. مردم با گرمی با شما برخورد می کنند و سعی دارند هر کاری از دستشان بر می آید برای شما انجام دهند. شما برند های معروف نظیر مک دونالدز و برگر کینگ را در تفلیس نخواهید دید، بلکه همه چیز به شکل بومی و سنتی می باشد. این آمیزه منحصر به فرد با ترکیبی از فرهنگ شوروی، همچنین معماری محلی، سبک ویژه ای به نمای شهر تفلیس داده است که باعث می شود در ذهن شما حک شود.
    شب های تفلیس بسیار پر جنب و جوش است و تازه بسیاری از فستیوال ها، برنامه های هنری و تفریحی بعد از ساعت ۱۰ شب شروع می شوند. مردم گرجستان عقاید مذهبی بسیار مستحکمی دارند اما نسل بسیار باهوش و روشن فکری در گرجستان پرورش یافته اند و از زمان شوروی سابق شاهد تغییرات چشمگیری بوده است. تفلیس شهر مدرنی است که به آرامی آغوشش را برای مردم دنیا باز می کند.


[بالا]

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *